SCHOLL náhradní válečky do elektrického pilníku na chodidla Wet&Dry hrubé 2 ks SCHOLL náhradní váleček do elektrického pilníku na chodidla Wet&Dry, který má dvě rychlosti a je vylepšenou verzí pilníku Velvet Smooth DIAMOND. Jeho hlavní výhodou je vodotěsnost. Výsledek: - rychle, jednoduše a bezbolestně odstraní ztvrdlou kůži - zanechá vaše chodidla měkká a jemná Doporučený postup: - Zapojte USB kabel do zástrčky, zástrčku zapojte do elektrické zásuvky. - Přiložte pilník na chodidla na dobíjecí... Celý popis

Koupit za 472 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SCHOLL náhradní válečky do elektrického pilníku na chodidla Wet&Dry hrubé 2 ks
SCHOLL náhradní váleček do elektrického pilníku na chodidla Wet&Dry, který má dvě rychlosti a je vylepšenou verzí pilníku Velvet Smooth DIAMOND. Jeho hlavní výhodou je vodotěsnost.

Výsledek:

- rychle, jednoduše a bezbolestně odstraní ztvrdlou kůži
- zanechá vaše chodidla měkká a jemná

Doporučený postup:

- Zapojte USB kabel do zástrčky, zástrčku zapojte do elektrické zásuvky.
- Přiložte pilník na chodidla na dobíjecí stanici tak, aby se kulaté body dotýkaly. Ujistěte se, že obě zařízení jsou zcela suchá.
- Při nabíjení bude blikat zelené světlo (pokud se pilník na chodidla nabíjí, nepoužívejte jej). Po kompletním nabití bude zelené světlo nepřerušovaně svítit. Odpojte zástrčku z elektrické zásuvky.
- Ujistěte se, že je rotační hlavice do pilníku na chodidla bezpečně nasazena. Nepoužívejte bez připojené rotační hlavice.
- Zařízení zapnete a vypnete stisknutím. Pro změnu rychlosti na pomalý nebo rychlý chod použijte přepínač.
- Rotační hlavicí jemně přejíždějte přes ztvrdlou kůži a pokračujte až do dosažení požadované úrovně hebkosti (nepoužívejte na stejném místě po nepřerušovanou dobu delší než 3 až 4 sekundy). Pokud na pilník na chodidla zatlačíte příliš silně, vypne se.
- Otřete nebo opláchněte nadbytečnou odumřelou kůži a nohy osušte.
- Naneste hydratační krém a vmasírujte jej do svých nádherně hebkých nohou.
- Čištění po použití: Pilník na chodidla vypněte a opláchněte pod tekoucí vodou. Osušte jej čistou suchou utěrkou a uchovávejte na chladném a suchém místě mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Scholl
Počet nástavců 2
Hrubost středně hrubé
Typ válečky
Určení na paty