Schůdky Venbos 3+1

100 %
(3 hodnocení)

Jednostranné hliníkové schůdky 3+1 jsou lehké a skladné. Schůdky jsou ideálním pomocníkem a najdou široké uplatnění v každé domácnosti, na chatě či chalupě nebo v obchodu popř. kanceláři. Ať už potřebujete umýt okna, vyměnit žárovku nebo uložit věci do vysokých skříní - schůdky Venbos jsou vždy připraveny k rychlému použití. A když je nebudete potřebovat, jednoduše je složíte a schováte je do komory, za skříň nebo pod postel. Schůdky mají praktickou profilovanou plošinu a madlo. Schůdky jsou vyráběny... Celý popis

Koupit za 1 160 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Jednostranné hliníkové schůdky 3+1 jsou lehké a skladné. Schůdky jsou ideálním pomocníkem a najdou široké uplatnění v každé domácnosti, na chatě či chalupě nebo v obchodu popř. kanceláři. Ať už potřebujete umýt okna, vyměnit žárovku nebo uložit věci do vysokých skříní - schůdky Venbos jsou vždy připraveny k rychlému použití. A když je nebudete potřebovat, jednoduše je složíte a schováte je do komory, za skříň nebo pod postel.

Schůdky mají praktickou profilovanou plošinu a madlo.

Schůdky jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu a bezpečnost. Schůdky Vám tak vydrží dlouhá léta.

Bezpečnost pohybu po schůdcích zvyšuje protiskluzové rýhování nášlapů. Rýhované příčle o šířce 8 cm se širokou nášlapnou plochou. Bezpečnou stabilitu schůdků zajišťují kvalitní protiskluzové patky, které zároveň brání poškození povrchu, na němž jsou schůdky použity.

 Technické parametry:

- Model: 3040

- EAN: 3871880001558

- NORMA: evropská norma EN131-2

- Počet příček: 3+1

- Šířka schůdků: 437 mm

- Výška složených schůdků: 1480 mm

- Výška plošinky: 790 mm

- Pracovní výška schůdků: 2790 mm

- Rozměr stupadla: 81 x 35 x 1,2 mm

- Rozměr taženého profilu: 35 x 20 / 33 x 20 x 1,2 mm

- Hmotnost: 3,60 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Venbos
Materiál hliníkové
Typ schůdky
Hmotnost 4.085 kg
Počet stupňů 4 stupně