Scott SUPERGUIDE 88 21/22

0 %
(0 hodnocení)

Pánské skialpové lyže Scott Ski Superguide 88 Blue jsou optimálně lehké na stoupání a zároveň zcela spolehlivé na sjezd. Unikátní konstrukce kombinuje jádro z ultralehkého dřeva pavlovnie s tvrdými bukovými výztuhami a dává tak možnost užít si stabilní, nicméně živou jízdu. Přidáme-li karbonová a aramidová vlákna a přesné 3D touringové krojení, dostaví se výsledek v podobě lehkých, překvapivě rychlých a spolehlivých lyží na oba směry kopce. * lyže SCOTT přicházejí přímo z továrny připravené k... Celý popis

Koupit za 11 242 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pánské skialpové lyže Scott Ski Superguide 88 Blue jsou optimálně lehké na stoupání a zároveň zcela spolehlivé na sjezd. Unikátní konstrukce kombinuje jádro z ultralehkého dřeva pavlovnie s tvrdými bukovými výztuhami a dává tak možnost užít si stabilní, nicméně živou jízdu. Přidáme-li karbonová a aramidová vlákna a přesné 3D touringové krojení, dostaví se výsledek v podobě lehkých, překvapivě rychlých a spolehlivých lyží na oba směry kopce.

* lyže SCOTT přicházejí přímo z továrny připravené k lyžování s povrchovou úpravou SCOTT’s Factory Finish. Factory Finish nabízí efektivní úhel hrany 88°, který je výsledkem 3° bočního a 1° základního úhlu pro výjimečný výkon. Základna je dokončena mikrostrukturovaným CNC kamenným brusem, takže můžete namontovat lyže a vyrazit do kopce, bez nutnosti ladění.
* konstrukce: konstrukce Sandwich Sidewall Semi-Elliptic - Carbon /Aramid
* technologie: Twin-Tip Rocker 320 – kombinace progresivního tvaru, dříve zvednuté špičky a rádia tvoří Pro-Tip Rocker. Nabízí univerzálnější a tolerantnější lyže, bez ohledu na sněhové podmínky. Zlepšuje obratnost a progresivitu, zvyšuje stabilitu v prachovém a hlubokém sněhu, je tolerantní, zjednodušuje zahájení oblouku.
* 3Dimension Touring Sidecut - kombinuje poloměr špičky a patky s centrální plochou linií nebo malým vykrojením pod chodidlem. Poloměry špičky a patky umožňují snadné zahájení oblouku, zatímco větší poloměr poskytuje stabilitu, sílu a přesné držení hran. Kromě nového vykrojení 3Dimenstion Touring naše zavedené vykrojení 3Dimension Sidecut zvyšuje lyžařskou schopnost a výkon našich freeridových lyží.
* Skin Fixation Systém
* dřevěné jádro v celé délce lyže zajišťuje její rovnoměrnější pružnost a tvoří plynulý přechod od středu lyže k rockeru špice a paty
* upravené na stoupací pásy SCOTT
* tuhé v torzi
* skvělý poměr pevnosti a hmotnosti
* špička: 125 mm
* šířka: 88 mm
* patka: 110 mm
* rádius: 18 m
* plocha: 0,36 m2
* délka: 178 cm
* hmotnost lyže cca: 1,34 kg (ks)
* lyže Scott
* značkové lyže Scott
* skialpy Scott
Zobrazit více

Bazarové nabídky