Scotty Cameron vytvořil svou dosud technicky nejvyspělejší sérii putterů navržených a zkonstruovaných s cílem posunout výkon na další úroveň. Každý kompaktní high-tech model mistrně spojuje ostré úhly podporující zarovnání s měkkými, tvarovanými konturami. Putter osvědčený hlavně na Tour, nabízí tvar hlavy Mallet, single-mid shaft, hliníkovou úderovou plochu a krásnou černou povrchovou úpravu, doladěnou optickými barevnými prvky. Tři vyfrézované body, opatřené neonovou žlutou barvou a rámem z leštěného... Celý popis

Koupit za 10 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Scotty Cameron vytvořil svou dosud technicky nejvyspělejší sérii putterů navržených a zkonstruovaných s cílem posunout výkon na další úroveň. Každý kompaktní high-tech model mistrně spojuje ostré úhly podporující zarovnání s měkkými, tvarovanými konturami.

Putter osvědčený hlavně na Tour, nabízí tvar hlavy Mallet, single-mid shaft, hliníkovou úderovou plochu a krásnou černou povrchovou úpravu, doladěnou optickými barevnými prvky. Tři vyfrézované body, opatřené neonovou žlutou barvou a rámem z leštěného hliníku, poskytují jednoduché, ale velmi účinné vyrovnání ke "sweet spotu". Všechny hlavy mají vsazenou hliníkovou impaktovou vložku do hlavy vyrobené z nerezové oceli. Mezi vložkou a hlavou je větší tlumící vložka pro maximální moment setrvačnosti.

Modely Phantom 5, 6, 7, 8 a 12 mají shaft ohnutý výše a tím balanční bod blíže patce pro plynulý pohyb špičky při patování v rovině k jamce. 

Vysoce kontrastní žlutá na matné černé hlavě pomáhá ke snadnému založení. Je jen na vás jestli si vystačíte se třemi puntíky nebo preferujete mířící linky směřující od impaktové plochy až na konec hlavy. Kolekce Phantom X nabízí variant hned několik.

Všechny modely Scotty Cameron Phantom X mají grip Pistolero Plus. Ten má proti předchůdci silnější spodní část pro volnější a stabilnější držení. Grip je vyrobený z broušené gumy, v tmavě šedé barvě a černým nápisem Scotty Cameron.

Technické parametry:

-

LOFT - 3.5º

-

LIE - 70º

-

LENGTH - 33", 34", 35"

-

HEAD MATERIAL - 303 stainless steel face/body with 6061 aircraft aluminum sole/flange component

-

OFFSET - 3/4 Shaft

-

GRIP - Pistolero Plus

-

WEIGHTS - 2 x 20 grams (33"), 2 x 15 grams (34"), 2 x 10 grams (35")

 
Zobrazit více

Parametry

Strana levá
Určení uni