Putter Scotty Cameron Select Newport 2.5, unisex, pro praváky. Select Newport 2.5, speciálně vyrobený se stejnými přesně vyfrézovanými mechanickými liniemi inspirovanými Tour modely, jako jeho protějšek Newport 2, má malý šikmý krk nakonfigurován tak, aby nabízel 3/4 hřídel offsetu s nastavením zlepšujícím výhled, které zlepšuje toe flow. S vylepšením každého aspektu tento model pokračuje ve svém designovém vývoji s pevnou hlavou putteru z nerezavějící oceli bez vložek vyfrézovanou v USA. Speciální... Celý popis

Koupit za 9 886 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Putter Scotty Cameron Select Newport 2.5, unisex, pro praváky.
Select Newport 2.5, speciálně vyrobený se stejnými přesně vyfrézovanými mechanickými liniemi inspirovanými Tour modely, jako jeho protějšek Newport 2, má malý šikmý krk nakonfigurován tak, aby nabízel 3/4 hřídel offsetu s nastavením zlepšujícím výhled, které zlepšuje toe flow. S vylepšením každého aspektu tento model pokračuje ve svém designovém vývoji s pevnou hlavou putteru z nerezavějící oceli bez vložek vyfrézovanou v USA. Speciální Select Newport 2.5, která obsahuje plošší, užší horní linii a závaží wolframové podrážky pro větší sweet spot a měkké frézování tří podrážek pro snadné nastavení, zahrnuje středově vyfrézovaný vzor obličeje a elegantní „třešňové prstence“ inspirované Tour, které připomínají legendární titulované modely.
REFINED SMALL SLANT NECK - Přetvarovaný a předělaný malý šikmý krk je mírně posunut dozadu a využívá bezproblémového nastavení hřídele pro nepřerušovaný výhled na míč při míření s jedním posunutím hřídele v konfiguraci, která podporuje toe flow.
PERFORMANCE BALANCED WEIGHTING - Výkonově vyvážené vážení udržuje elegantní tvary hlavy řady Special Select v rámci moderních hmotnostních specifikací pro správné nastavení hmotnosti k délce pomocí těžších wolframových závaží na podrážku pro zvýšení stability a vytvoření většího sweet spotu (ideální střed) pro optimální vyvážení a rozložení hmotnosti Special Select Newport čepelových modelech Newport 2 a Newport 2.5.
SOFT TRI-SOLE DESIGN - Design měkké trojpodrážky inspirovaný Tour-ou poskytuje hráči funkci self-soling funkci při zaměřování puttu pro správné nastavení a stabilní, esteticky příjemný pohled na horní linii od okamžiku, kdy je putter umístěn na green.
PEVNÁ FRÉZOVANÁ KONSTRUKCE - Se zaměřením na vytváření co nejlépe frézovaných putterů je každý model Scotty Cameron Special Select vyfrézován z pevného bloku nerezavějící oceli 303 ve Spojených státech, který má středně frézovaný vzor obličeje a ručně dokončován pro vynikající pocit a čistý výkon.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Titleist