SEA TO SUMMIT Alpha Pot 1.2 l

100 %
(3 hodnocení)

Alpha Pot: je lehký a odolný hrnec, který ocení každý cestovatel. Nádobí z řady Alpha je vyrobeno z kvalitní eloxované slitiny, která umožňuje výrobku skloubit odolnost s nízkou hmotností. Hrnec disponuje unikátní otočnou rukojetí Pivot-Lock, která se po vyklopení do strany zajistí bezpečnostním zámkem. Nemusíte se tak obávat sundavání plného hrnce z vařiče. Rukojeť má silikonový potah proti popálení. Poklička se silikonovou úchytkou má otvory pro slití vody. Chytrým řešením je háček Lid Keep z... Celý popis

Koupit za 869 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Alpha Pot: je lehký a odolný hrnec, který ocení každý cestovatel. Nádobí z řady Alpha je vyrobeno z kvalitní eloxované slitiny, která umožňuje výrobku skloubit odolnost s nízkou hmotností. Hrnec disponuje unikátní otočnou rukojetí Pivot-Lock, která se po vyklopení do strany zajistí bezpečnostním zámkem. Nemusíte se tak obávat sundavání plného hrnce z vařiče. Rukojeť má silikonový potah proti popálení. Poklička se silikonovou úchytkou má otvory pro slití vody. Chytrým řešením je háček Lid Keep z druhé strany pokličky, za který ji můžete pověsit na okraj hrnce.K dostání ve čtyřech velikostních variantách.
Praktické měrné rysky na vnitřní straně hrnce.Zaoblené dno pro snazší čištění.Otočná rukojeť Pivot Lock.Háček na zavěšení pokličky Lid Keep.Silikonová rukojeť a úchyt na pokličce.Poklička s otvory na slití vody.Technické parametry:

Objem hrnce
Rozměry
Hmotnost

1,2 l
96 x 144 mm
187 g

1,9 l
120 x 165 mm
230 g

2,7 l
120 x 182 mm
282 g

3,7 l
135 x 203 mm
337 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sea to Summit
Druh hrnce
Skládací nádobí ne