Při vývoji této řady Pro byl analyzován celý trh, byly zváženy všechny aspekty, jako je materiál, konstrukce, hmotnost, velikost balení a snadné použití. Bylo myšleno na požadavky, které člověk na hamace může mít, na novou úroveň. Tato Sea to summit hamaka je vyrobena z měkkého nylonu odolného proti roztržení, s vysoce výkonnými přezkami potaženými ocelí a nylonovým kompresním vakem Cordura. Jedna z nejlehčích a nejkompaktnějších standardních houpacích sítí vůbec. Vyvinuto tak, aby perfektně fungovalo... Celý popis

Koupit za 1 781 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Při vývoji této řady Pro byl analyzován celý trh, byly zváženy všechny aspekty, jako je materiál, konstrukce, hmotnost, velikost balení a snadné použití. Bylo myšleno na požadavky, které člověk na hamace může mít, na novou úroveň.

Tato Sea to summit hamaka je vyrobena z měkkého nylonu odolného proti roztržení, s vysoce výkonnými přezkami potaženými ocelí a nylonovým kompresním vakem Cordura. Jedna z nejlehčích a nejkompaktnějších standardních houpacích sítí vůbec. Vyvinuto tak, aby perfektně fungovalo se sponami závěsných smyček na našich oblíbených stromech.

- Materiál z 70D ripstop voděodolné nylonové tkaniny

- Vysoce prodyšná tkanina odvádí vlhkost

- Vysoká pevnost

- 15 mm polyesterový závěsný popruh

- Ocelové spony

- Napínací body vyztužené tyčí na kompresním vaku

- Obsahuje silikonizovaný kompresní vak Ultra-Sil 30D pro maximální zabalení

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sea To Summit
Rozměry 300 x 150 cm
Nosnost 180 kg
Hmotnost 560 g

Podobné produkty