Sea To Summit X-POT 1,4l

100 %
(3 hodnocení)

SEA TO SUMMIT X-Pot Skládací hrnec na vaření 1,4l Hrnec skládací X-Pot vhodný na jakékoliv vaření Skladný a praktický hrnec ve kterém můžete beze strachu vařit a zároveň Vám nezabere žádnné místo v batohu. Kombinace tvrzeného hliníku a už proslulé harmonikové konstrukce z odolného silikonu vytváří praktický skládací hrnec na cesty. Základna hrnce z tvrzeného hliníku výborně distribuuje teplo z vařiče. Pružný silikon stěn je dostatečně pevný, aby rozložený hrnec pohodlně posloužil k vaření. Pro... Celý popis

Koupit za 1 104 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SEA TO SUMMIT X-Pot Skládací hrnec na vaření 1,4l

Hrnec skládací X-Pot vhodný na jakékoliv vaření Skladný a praktický hrnec ve kterém můžete beze strachu vařit a zároveň Vám nezabere žádnné místo v batohu. Kombinace tvrzeného hliníku a už proslulé harmonikové konstrukce z odolného silikonu vytváří praktický skládací hrnec na cesty.

Základna hrnce z tvrzeného hliníku výborně distribuuje teplo z vařiče. Pružný silikon stěn je dostatečně pevný, aby rozložený hrnec pohodlně posloužil k vaření. Pro jednoduší manipulaci je hrnec vybaven dvěma nylonovými uchy. Hrnec je také doplněn průhlednou plastovou pokličkou s otvory pro odvod par, nebo slévání.

Hrnec X-pot patří do rodiny skládacího silikonového nádobí X-series. Při kombinování dalších výrobků této série není problém je také společně sbalit pro ještě větší kompaktnost. Hrnky X-mug, nebo X-shot se snadno vejdou do složeného hrnce a můžou být zabalené v jednom obalu.

Parametry:

- Objem: 1,4 l

- Rozměry: 19×6,3 cm

- Hmotnost: 250 g

- Materiály: Silikon, tvrzený hliník

- Barva: Oranžová

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sea to Summit
Druh hrnce
Skládací nádobí ano