Placka, ze které v mžiku vykouzlíte konvici na vaření nápojů i jídla. X-Pot Kettle je skládací silikonová konvička, kterou v mžiku zmáčknete do cca 35mm vysoké placky, která v batohu nezabere téměř žádné místo. Konvička má hliníkové dno, tudíž v ní narozdíl od běžného silikonového nádobí můžete doopravdy vařit. Během vaření se plamen nesmí dostat do kontaktu se silikonovou stěnou konvičky. Není tedy vhodné používat konvičku na otevřeném ohni nebo tuhém lihu. Pro vaření na kontrolovaném plameni plynového... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Placka, ze které v mžiku vykouzlíte konvici na vaření nápojů i jídla. X-Pot Kettle je skládací silikonová konvička, kterou v mžiku zmáčknete do cca 35mm vysoké placky, která v batohu nezabere téměř žádné místo.
Konvička má hliníkové dno, tudíž v ní narozdíl od běžného silikonového nádobí můžete doopravdy vařit. Během vaření se plamen nesmí dostat do kontaktu se silikonovou stěnou konvičky. Není tedy vhodné používat konvičku na otevřeném ohni nebo tuhém lihu. Pro vaření na kontrolovaném plameni plynového či benzinového vařiče, je však ideální.
Konvice je vhodná nejen na vaření čaje, lze v ní uvařit i jídlo. Na stěnách jsou rysky pro odměřování objemu. Konvice je vybavená pokličkou a úchyty pro pohodlné a bezpečné zacházení.
Menší 1,3 l konvici je možné kombinovat s hrnečky X-cup a X-mug ze série nádobí XSeries, které lze do konvice složit. Do větší 2 l se vejdou dokonce dvě misky X-bowl společně se dvěma hrnečky X-cup nebo X-mug. Získáte tak kompaktní a lehkou sadu nádobí, která nezabere téměř žádné místo ve Vašem zavazadle.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sea to Summit
Druh konvičky
Skládací nádobí ano