Sea to Summit X-Seal & Go Medium je středně velký skládací hrnek s těsnícím víkem. Jednoduché víčko se závitem poskytuje jistotu, že se při převrhnutí nic nedostane ven. Hrneček je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu a v případě, že ho chcete přepravit prázdný, jej stačí složit do skladných rozměrů. Hrnky řady X-Seal & Go, které jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech, jsou ideální pro kulinářské dobrodružství na stezce i pro oběd v kanceláři. Skvělé pro občerstvení jako jsou ořechy,... Celý popis

Koupit za 489 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sea to Summit X-Seal & Go Medium je středně velký skládací hrnek s těsnícím víkem. Jednoduché víčko se závitem poskytuje jistotu, že se při převrhnutí nic nedostane ven. Hrneček je vyrobený ze zdravotně nezávadného silikonu a v případě, že ho chcete přepravit prázdný, jej stačí složit do skladných rozměrů.

Hrnky řady X-Seal & Go, které jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech, jsou ideální pro kulinářské dobrodružství na stezce i pro oběd v kanceláři. Skvělé pro občerstvení jako jsou ořechy, bobule, šálek čaje, kávy nebo polévky.

Vhodné do myčky i mikrovlnné trouby

Hlavní přednosti a parametry:

- Objem: 415 ml

- Rozměry: 11.4 x 8.5 cm

- Materiál: silikon

- Hmotnost: 90 g

- Velikost při složení: 20 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sea to Summit
Skládací nádobí ano