Secrid Cardslide black black

90 %
(1 hodnocení)

Cardslide - to je nezničitelná peněženka - plastová krabička a hliníkové pouzdro od světoznámé holandské značky Secrid, do kterého bezpečně uložíte platební karty, doklady, bankovky, mince, klíče a další drobnosti. Samozřejmostí je RFID ochrana. Jak funguje tato neobvyklá peněženka?  Peněženka je složená ze tří kusů, každý můžete koupit samostatně a složit si tak barevnou kombinaci dle své fantazie: 1) Cardprotector, kovové pouzdro na karty, pojme 4 - 6 karet. Zmáčknutím páčky se karty vysunou.... Celý popis

Koupit za 1 749 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Cardslide - to je nezničitelná peněženka - plastová krabička a hliníkové pouzdro od světoznámé holandské značky Secrid, do kterého bezpečně uložíte platební karty, doklady, bankovky, mince, klíče a další drobnosti. Samozřejmostí je RFID ochrana.
Jak funguje tato neobvyklá peněženka?  Peněženka je složená ze tří kusů, každý můžete koupit samostatně a složit si tak barevnou kombinaci dle své fantazie:
1) Cardprotector, kovové pouzdro na karty, pojme 4 - 6 karet. Zmáčknutím páčky se karty vysunou. Disponuje RFID ochranou.
2) Slide - obsahuje přihrádku na peníze, vizitky a další drobnosti. Je to plastový ochranný obal z velice pevného polykarbonátu, do kterého přesně pasuje Cardprotector.
3) Moneyband - je pružný pásek, který drží pohromadě Cardprotector a Slide
Zjistěte více o této vychytávce v následujícím videu:
Secrid_Cardslide
 
Poznejte blíže peněženky SECRID a filozofii této holandské značky v našem článku SECRID - Tak trochu jiná peněženka. 
Získejte 3letou záruku a doživotní servis přímo od firmy Secrid při registraci výrobního čísla, které bylo vyraženo do kovového pouzdra.
Hliníkové pouzdro obdržíte v papírové krabičce od výrobce.
Rozměry (délka X výška X tloušťka): 6,8 x 10,3 x 1,9 cm
Hmotnost: 98 g
Velikost: malá
Barva: černá
Materiál: hliník, polykarbonát,
Zobrazit více

Parametry

Značka Secrid
Hmotnost 98 g
Barva černá