SEDCO SLIDE BOARD MAT Posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejsty i rychlobruslaře. Své využití najde však i pro crossfit a jako podložka pro různé druhy fitness cviků. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou. Podložka je určená k posilování s vlastní váhou těla. Balení obsahuje natahovací podložku a páry návleků na boty nebo chodidla ve kterých po desce velmi dobře kloužou. Při... Celý popis

Koupit za 657 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SEDCO SLIDE BOARD MAT
Posilovací pomůcka, určená pro posilování celého těla, slouží jako trenažer bruslení na suchu, vysoká odolnost, snadná manipulace, vhodné pro hokejsty i rychlobruslaře. Své využití najde však i pro crossfit a jako podložka pro různé druhy fitness cviků. Spodní část fólie je opatřena protiskluzovou úpravou.

Podložka je určená k posilování s vlastní váhou těla. Balení obsahuje natahovací podložku a páry návleků na boty nebo chodidla ve kterých po desce velmi dobře kloužou. Při tréninku se využívá hmotnosti těla, které působí jako odpor a tím dochází k jeho posilování. Cviky na bázi koncentrovaném tření se vykonávají pomocí dodávaných návleků. S podložkou lze posílit svaly na celém těle, zejména na nohou a břichu.

Technický popis:
- rozměry: 220x50 cm
- barva: černá
- materiál návleků: Lycra
- snadno přenosné (stačí srolovat a je uschováno)
- Cvičení s vlastní vahou těla
- Materiál podložky: PP
- Vhodné pro trénink nohou, břicha i zlepšení fyzické kondice

Manuál k tomuto výrobku naleznete ZDE.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sedco