Sencor SVX 110TB

87 %
(54 hodnocení)

Univerzální turbohubice s rotujícím kartáčem.Lze připojit na jakoukoliv trubku vysavače s kruhovým průřezem a průměrem koncovky od cca 25 - 38 mm.Pro roztočení rotačního kartáče nepotřebuje elektrickou energii - využívá podtlaku a proudu vysávaného vzduchu. Zvyšuje účinnost vysávání až o 25% Efektivně odstraňuje zašlapané nečistoty, vlasy, zvířecí srtst, nitě atp. Vysává & zametá & kartáčuje & klepe Gumové boční lišty zabraňující oděru nábytku a stěn Pogumovaná kolečka pro snazší pojezd po tvrdých... Celý popis

Koupit za 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Univerzální turbohubice s rotujícím kartáčem.Lze připojit na jakoukoliv trubku vysavače s kruhovým průřezem a průměrem koncovky od cca 25 - 38 mm.Pro roztočení rotačního kartáče nepotřebuje elektrickou energii - využívá podtlaku a proudu vysávaného vzduchu.

Zvyšuje účinnost vysávání až o 25%
Efektivně odstraňuje zašlapané nečistoty, vlasy, zvířecí srtst, nitě atp.
Vysává & zametá & kartáčuje & klepe
Gumové boční lišty zabraňující oděru nábytku a stěn
Pogumovaná kolečka pro snazší pojezd po tvrdých plochách
Rozebiratelná pro snazší čištění (přístup k turbíně i ke kartáči) 

Použití turbokartáče:
Turbokartáč nepouživejte na rohožky a koberečky s dlouhými třásněmi, nebo vlasem delším než 15 mm. Abyste koberec nepoškodili, nenechávejte hubici stát na jednom místě, dokud se kartáč otáčí. Nepřejíždějte kartáčem po elektrických šňůrách a po použití vysavač okamžitě vypněte.
Rozměry (délka x hloubka x výška): 293 x 288 x 96 mmUPOZORNĚNÍ:Tyto typy rotačních hubic se uvádějí do chodu průtokem vysávaného vzduchu skrz turbínku v hubici. Čím vyšší výkon, tím vyšší otáčky turbokartáče a naopak. Pokud vlastníte vysavač s nízkým výkonem, může se stát, že při položení rotující kartáče na koberec dojde k jeho zastavení.
Pro dostatečnou funkci turbokartáče jej doporučujeme používat s vysavači s vyšším sacím výkonem.Používáním se rotační kartáč zanáčí namotanými nitěmi, vlasy či chlupy. Pro jeho vysokou účinnost je musíme občas vyčistit. Návod jak na to krok za krokem naleznete v našem článku: "Jak vyčistit rotační hubici vysavače?"Chcete se dozvědět o univerzálních hubicích více - čtěte náš článek "Jak fungují univerzální hubice?" 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sencor
Typ hubice turbohubice
Rozměry (d x h x v) 293 x 288 x 96 mm
Hmotnost 1 kg