Praktická a pohodlná pánská mikina MERINO WOOL UPPER vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálu. Vnější část barevně odlišná od té vnitřní, je vyrobena z Merino vlny, zatímco ta vnitřní z Nano Soft polypropylenu. Mikina je upnutější a navzdory relativně slabé tloušťce materiálu je úžasně funkční. Merino vlna příjemně zahřeje, reguluje teplotu vašeho těla a také zabraňuje nepříjemného zápachu. Vnitřní Nano Soft polypropylen, dodává mikině potřebnou odolnost a pevnost. Pánská mikina... Celý popis

Koupit za 2 483 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Praktická a pohodlná pánská mikina MERINO WOOL UPPER vznikla kombinací dvou skvěle se doplňujících materiálu. Vnější část barevně odlišná od té vnitřní, je vyrobena z Merino vlny, zatímco ta vnitřní z Nano Soft polypropylenu. Mikina je upnutější a navzdory relativně slabé tloušťce materiálu je úžasně funkční.

Merino vlna příjemně zahřeje, reguluje teplotu vašeho těla a také zabraňuje nepříjemného zápachu. Vnitřní Nano Soft polypropylen, dodává mikině potřebnou odolnost a pevnost. Pánská mikina Merino je ideální do chladnějších podmínek, kdy se můžete plně spolehnout na vlastnosti Merino vlny.

- Celopropinácí
- Kombinace dvou materiálu
- Většinový podíl Merino vlny
- Ve vlně Merino se nemnoží bakterie, které způsobují nepříjemný zápach
- Vynikající termoregulační vlastnosti
- Efektní rozdílná barevnost vnitřní a vnější strany
- Vyrobeno v EU
MATERIÁL
MERINO UPPER

Vyšší úroveň funkčního oblečení. Kolekce Merino Upper představuje dvouvrstvý úplet, jehož výjimečnost tkví ve spojení dvou exkluzivních materiálů. Dlouhá vlněná vlákna odvádí precizně vlhkost, kvalitní syntetika se zase stará o pohodlí. Nač zůstávat při zemi? Rozleť se za lepším.
Zobrazit více

Parametry

Značka Sensor
Funkční ano
Hmotnost 320 g
Kapuce bez kapuce
Druh sportu běžecké
Sezóna 2021
Barva modrá
Styl sportovní
Zobrazit více parametrů