set Burton Hideaway + Fastec FT360 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Snowboard komplet složený ze snowboardu a vázání za zvýhodněnou akční cenu. V případě objednávky zvolte délku snowboardu a velikost vázání. Nabídku se snažíme aktualizovat dle vlastních skladových zásob.    Dámský snowboard Burton Hideaway Burton Hideaway je hravá a stabilní deska s velkým možstvím skvělých funkcí. Neomezených možností dosáhnete díky twin flex a prohnutí Flat Top. Dokáže odpouštět chyby, ať jste v jakékoli kondici i při jízdě v terénu. S deskou si užijete jízdu v obou směrech... Celý popis

Popis

Snowboard komplet složený ze snowboardu a vázání za zvýhodněnou akční cenu. V případě objednávky zvolte délku snowboardu a velikost vázání. Nabídku se snažíme aktualizovat dle vlastních skladových zásob. 

 

Dámský snowboard Burton Hideaway

Burton Hideaway je hravá a stabilní deska s velkým možstvím skvělých funkcí. Neomezených možností dosáhnete díky twin flex a prohnutí Flat Top. Dokáže odpouštět chyby, ať jste v jakékoli kondici i při jízdě v terénu. S deskou si užijete jízdu v obou směrech a naberete dostatečnou rychlost pro pořádnou zábavu ve sněhu.

Prohnutí

- Flat Top - plochá zóna mezi vázáním znamená větší stabilitu, lepší rovnováhu a kontrolu nad hranami 

Shape 

- Directional - Tappered directional znamená, že nose je širší než tail a sidecuts nejsou symetrické. Toto kombo podporuje hladkou, stabilní jízdu a to i při vysokých rychlostech, bez námahy i v hlubokém sněhu. 

Jádro 

- FCS Certified Super Fly 800G - tvrdší a měkká dřeva složená do tzv. sedviče, šetří hmotnost a zlepšuje reakci. Jádro je optimalizované pro lepší plutí freeridových prken a pro větší sílu parkovek.

- Dualzone EGD - dřevo je umístěno podél špičky a paty ve dvou kontinuálních zónách, kolmo ke zbytku jádra, pro konzistentní držení hrany a větší sílu.

- Squeezebox Low - patentovaná technologie, která přenáší energii z vašich nohou na špičku a patku pro ještě lepší oblouky a ollie. Tenčí zóna jádra pod nohama přechází v silnější a výkonější oblasti mezi nohama a pryč od noh směrem ke špičce a patě pro stabilnější prkno, které může být ještě výkonější a ovladatelnější bez zbytečné námahy.

Skluznice

- Extruded - rychlost, síla a pop v základně, která vyžaduje minimální údržbu

Technologie

- The Channel - technologie The Channel umožňuje jednodušší a hlavně přesnější propojení snowboardu a vázání skrze centrální páteř, která rovnoměrně rozděluje energii pro lepší odraz. Je plně kompatibilní s EST a 3D technologií a dovoluje namontovat vázání k prknu v jakékoliv poloze, stačí jen natočit a posunout vázání, jak zrovna potřebujete.

 

 

Vázání Raven Fastec FT360

Nový FASTEC SYSTEM kombinuje výhody standardních strapů s komfortem při upevňování boty pomocí vyklápěcí opěrky (RECLINING HIGHBACK). Systém Fastec je doplněn o patentovaný AUTO RELEASE (automaticky otvírací přezka při sklopení opěrky), který usnadňuje výstup z vázání a usnadňuje zapnutí. Doporučujeme začátečníkům ale i zdatným riderům. Pokud zkusíte Fastec, už nikdy nebudete chtít nic jiného. Vyráběno značkou SP.

Nová verze vázání FT360 přichází s inovovaným  pohodlným polyurethanovým horním strapem, který více vydrží a je lehčí. Tento strap se dá otočit nohama vzhůru, abys mohl měnit pružnost spodní a horní části strapu podle tvých potřeb.

Vlastnosti snowboardového vázání

Technické informace

- Fastec system - rychlé nazutí a vyzutí

- FT4 základna - nastavování zcela bez použití nářadí, velmi nízká hmotnost a pěkný design

- Opěrka - sklápěcí patka vyztužená skelnými vlákny - pružná a odolná, náklon patky se provádí pomocí nastavení uvnitř páčky.

- Nový polyuertanový horní strap - možno otočit pro změnu pružnosti ve spodní a horní části

- Spodní strap - je pevný a bota v něm drží přes špičku

- EVA stélka - pod špičkou a patou tlumí dopady a vibrace

- Plastový kryt disku - chrání před disky před zachytáváním sněhu uvnitř vázání

Hlavní funkce:

- zadní opěrka je sklopná pro rychlé zasunutí boty do vázání bez nutnosti utahování strapů

- tlačítko pro rychlé uvolnění horního strapu - nechá nohy odpočinout pokud zrovna sedíš na lanovce

- oba strapy lze nastavit pohodlně bez použití nářadí

- progresivní vylehčená spodní přezka - drží botu přes špičku

- EVA polstrování pod špičkou a patou- tlumí nárazy při dopadu

- konstrukce z lehkého polykarbonátu

- plastový kryt po celé ploše vázání chrání disky před sněhem

- nastavitelný sklon zadní opěrky vázání bez použití nářadí

- 3D tvarovaný profil vrchního strapu

- polstrování z EVA pěny na opěrce

- multi-disk pro uchycení na klasické 4 inzerty, dále také 3 inzerty nebo Burton Channel (2 inzerty)

Vyráběné velikosti vázání:

- velikost S (EU 35 – 40)
- velikost M (EU 39 – 42)
- velikost L (EU 41 - 44)
- velikost XL (EU 43 - 46)

Rozsah velikostí bot je orientační. Záleží na vnějších rozměrech daného modelu boty. Rozsahy odpovídají botám zn. Raven

 

Fastec systém je kombinací bezkonkurenčních funkcí klasického zapínacího vázání a jednoduchého systému sklopné patky. K nazouvání vázání není třeba obou rukou, celá akce je rychlá a efektivní. 

 
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty