set Head Stella 20/21

0 %
(0 hodnocení)

Snadno ovladatelný dámský snowboard set HEAD STELLA je letos poskládaný z letošních snowboardů HEAD STELLA a HEAD PRIDE. Snowboardy mají true twin tvar, hravý profil Flat Rocker/ Easy Rocker, snadný flex, snowboard tě seznamí se zábavným světem snowboardingu na sjezdovce a freestylu pro začátečníky i pokročilé. Zaručí hladkou, poutavou jízdu, snowboard STELLA a PRIDE je lehký, odolný a podpoří vás, při prvních freestyle pokusech. Vázání na snowboard máme pro vás připraveno v klasickém dvoustrapém... Celý popis

Popis

Snadno ovladatelný dámský snowboard set HEAD STELLA je letos poskládaný z letošních snowboardů HEAD STELLA a HEAD PRIDE. Snowboardy mají true twin tvar, hravý profil Flat Rocker/ Easy Rocker, snadný flex, snowboard tě seznamí se zábavným světem snowboardingu na sjezdovce a freestylu pro začátečníky i pokročilé. Zaručí hladkou, poutavou jízdu, snowboard STELLA a PRIDE je lehký, odolný a podpoří vás, při prvních freestyle pokusech.
Vázání na snowboard máme pro vás připraveno v klasickém dvoustrapém provedení ( vázání Gravity a HEAD NX Fay), které tě nadchne lehkostí a snadnou ovladatelností, nebo vázáním s Fastec systémem (pro rychlejší nástup pomocí odklopení zadní patky). Nabízíme v setu vylepšený systém modelu FASTEC FT270, nebo HEAD RX ONE se zadním nástupem. Vázání je lehké, je postaveno na platformě N1-Series, disponuje asymetrickými patkami tak, aby vaše nohy byly v co nejpřirozenější poloze.Ať už si vybereš jakýkoliv model vázání, určitě nešlápneš vedle! Všechny vázání sedí na jakékoliv snowboardové boty.
Zobrazit více

Bazarové nabídky

Podobné produkty