Kde jsem:     >  Katalog   >  Dětské zboží, hračky   >  Hračky  >  Stavebnice  >  SEVA

SEVA

Nalezeno:    41 produktů

Podobné fráze:

Seva 445

Seva 445

Seva 445 je variabilní polytechnická stavebnice, která dětem umožní postavit automobil, letadlo, domeček nebo výtvory dle vlastní fantazie. Zapojte se do stavění a užijte si s dětmi originální českou stavebnici.

Více informací
od 659 Kč Koupit nejlevněji
Seva Armáda Bojová vozidla

Seva Armáda Bojová vozidla

Stavebnice ve vojenských maskovacích barvách pro malé dobrodruhy a bojovnice. Postav děla, tanky, obrněné vozy nebo jinou vojenskou techniku podle svojí fantazie. Pevnost výtvorů můžeš prověřit hrou přímo v přírodě, kde si užiješ spoustu zábavy. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. Stavění podporuje u dětí rozvoj motoriky a kreativity. - Všechny stavebnice SEVA jsou navzájem kompatibilní. - Počet dílků: 346. - Rozměry balení 35 × 33 × 5 cm. - Vhodné pro děti od 6 let.

Více informací
od 799 Kč Koupit nejlevněji
Seva Klasik Největší 1162 ks

Seva Klasik Největší 1162 ks

Stavebnice Seva Klasik Největší Stavebnice Seva Klasik Největší obsahuje 1162 dílků. Balení je výhodné nejen pro školky a díky praktickému balení bude uklid také hračkou. Z dílků si můžete poskládat autíčka, loď, jeřáb, nábytek a další modely. Věkové určení od 4 let. O značce Seva Historie stavebnice SEVA sahá daleko do historie. V roce 1979 kdy byla tato stavebnice uvedena na trh byl v Československu zaveden letní čas, byly také uhelné prázdniny, jela se první Rallye Paříž Dakar, americká sonda Voyager 1 minula Jupiter (tato sonda pluje vesmírem do dnes), režisér Ridley Scott natočil prvního Vetřelce nebo světlo světa spatřila zpěvačka Pink. Stavebnice SEVA se po uvedení na trh stala okamžitě velmi populární a měl jí doma snad každý. Tato variabilní polytechnická stavebnice umožňuje ...

Více informací
od 1 329 Kč Koupit nejlevněji
Seva TECHNIK Na pile

Seva TECHNIK Na pile

SEVA TECHNIK - Na pile Chcete se stát opravdovým mistrem lesníkem? Z této stavebnice si můžete sestrojit rovnou tři originální modely, např. propracovaný nakladač na dřevo, kterého drapák je zkonstruovaný tak, aby se dal otevřít, naložit na něj "dřevo" a opět zaklapnout. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 412 dílků. - Vhodné pro děti od 8 let.

Více informací
od 833 Kč Koupit nejlevněji
Seva 1

Seva 1

Stavebnice Seva 1 je originální česká skládačka, ze které mohou děti postavit auta, letadla, lodě a domy podle přiložených návodů nebo dle vlastní fantazie. Tato stavebnice podpoří kreativitu a tvořivost vašeho dítěte. Ocenění Správná hračka v roce 2012.

Více informací
od 188 Kč Koupit nejlevněji
Seva 2

Seva 2

Stavebnice Seva 2 je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit automobil, letadlo a domeček podle přiloženého návodu nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie.

Více informací
od 259 Kč Koupit nejlevněji
Seva 3 Jumbo

Seva 3 Jumbo

Stavebnice Seva 3 Jumbo v plastovém boxu obsahuje 1074 dílků. Základní stavební díly a spojky je tedy ideální na doplnění vaší sbírky. Všechny díly stavebnice SEVA jsou pro děti bezpečné, neobsahují ftaláty.

Více informací
od 1 729 Kč Koupit nejlevněji
Seva 416

Seva 416

Stavebnice Seva 416 Stavebnice Seva 416 obsahuje 416 dílků, ze kterých si můžete sestavit kombajn, traktor a nebo něco dalšího podle své fantazie. O značce Seva Historie stavebnice SEVA sahá daleko do historie. V roce 1979 kdy byla tato stavebnice uvedena na trh byl v Československu zaveden letní čas, byly také uhelné prázdniny, jela se první Rallye Paříž Dakar, americká sonda Voyager 1 minula Jupiter (tato sonda pluje vesmírem do dnes), režisér Ridley Scott natočil prvního Vetřelce nebo světlo světa spatřila zpěvačka Pink. Stavebnice SEVA se po uvedení na trh stala okamžitě velmi populární a měl jí doma snad každý. Tato variabilní polytechnická stavebnice umožňuje sestavit téměř vše co Vás napadne. Krom toho musí dítě vyvinout určitou zručnost, aby díly spojilo dohromady čímž si rozv...

Více informací
od 649 Kč Koupit nejlevněji
Seva Armáda - Bitva, JUMBO 958 ks

Seva Armáda - Bitva, JUMBO 958 ks

Stavebnice ve vojenských maskovacích barvách pro malé dobrodruhy a bojovnice. Postavte si vojenské auto, obrněný transportér, vrtulník nebo jinou vojenskou techniku podle svojí fantazie. Pevnost výtvorů můžeš prověřit hrou přímo v přírodě, kde si užiješ spoustu zábavy. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 958 dílků. - Rozměr balení: 38 × 27 × 18 cm. - Vhodné pro děti od 6 let.

Více informací
od 1 299 Kč Koupit nejlevněji
Seva Armáda - Letectvo

Seva Armáda - Letectvo

Stavebnice ve vojenských maskovacích barvách pro malé dobrodruhy a bojovnice. Postav letadlo, vrtulník, nákladní vozidlo nebo jinou vojenskou techniku podle svojí fantazie. Pevnost výtvorů můžeš prověřit hrou přímo v přírodě, kde si užiješ spoustu zábavy. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 511 dílků. - Rozměr balení: 35 × 33 × 5 cm. - Vhodné pro děti od 6 let.

Více informací
od 812 Kč Koupit nejlevněji
Seva Armáda Speciální jednotka

Seva Armáda Speciální jednotka

Stavebnice SEVA je kreativní, dětem rozvíjí mysl i manuální zručnost a její variabilita určitě osloví i Vás. Sestavte si vrtulník, či jiné vojenské vozidlo. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 162 dílků. - Rozměr balení: 31,5×16,5×7,5cm. - Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 358 Kč Koupit nejlevněji
Seva Army 1

Seva Army 1

Stavebnice Seva Army 1 obsahuje 514 dílků, ze kterých si mohou malí fanoušci army postavit vojenskou techniku jako je například dělo vlečené džípem, vozidlo protivzdušné obrany či vlastní vojenské stroje.

Více informací
od 227 Kč Koupit nejlevněji
Seva Army 2

Seva Army 2

Stavebnice Seva Army 2 obsahuje 623 dílků, ze kterých si mohou malí fanoušci army postavit vojenskou techniku jako je například vrtulník se speciálními oblými dílky, tank či vlastní vojenské stroje.

Více informací
od 879 Kč Koupit nejlevněji
Seva Army Jumbo

Seva Army Jumbo

Stavebnice Seva Army Jumbo v maskovacích barvách a s obsáhlejším počtem dílků, navíc balená v praktickém plastovém boxu. Postavte si tanky, letadla nebo vrtulníky.

Více informací
od 1 999 Kč Koupit nejlevněji
Seva Army mini

Seva Army mini

Stavebnice Seva Army Mini obsahuje 158 dílků. Stavebnice umožňuje sestavení vojenské techniky, jako jsou tanky, letadla a vrtulníky. Jednotlivé dílky jsou vyrobeny ve vojenských barvách.

Více informací
od 399 Kč Koupit nejlevněji
Seva Blok 2

Seva Blok 2

Variabilní stavebnice BLOK 2 je vyrobena z kvalitních barevných materiálů a vyniká jednoduchostí, umožňuje vytvářet funkční sestavy širokého námětového rozsahu. Stavebnice splňuje náročná kritéria technická, estetická i výchovná.

Více informací
od 722 Kč Koupit nejlevněji
Seva Blok 4 ZOO

Seva Blok 4 ZOO

Stavebnice BLOK 4 ZOO rozvíjí dětskou představivost a zručnost. ZOO obsahuje 235 dílků, kde kromě základních kusů najdete i devět druhů exotických zvířátek a palmy.

Více informací
od 799 Kč Koupit nejlevněji
Seva City 1

Seva City 1

Stavebnice Seva City 1 v nové barevné kombinaci a poprvé se dvěma kusy zvukových modulů. Auta májí řiditelné nápravy a samoržejmě podrobný návod na stavbu.

Více informací
od 958 Kč Koupit nejlevněji
Seva City Mini 1

Seva City Mini 1

Seva City je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit autíčko podle přiloženého návodu, nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie. Tato stavebnice obsahuje zvukový modul.

Více informací
od 424 Kč Koupit nejlevněji
Seva DOPRAVA - Hasiči

Seva DOPRAVA - Hasiči

Tato stavebnice obsahuje celkem 545 dílků, ze kterých můžete sestavit např. hasičský vůz se zvedací plošinou nebo vůz s velkou cisternou, která se navíc dá i natáčet. - Vhodné pro děti od 5 let.

Více informací
od 905 Kč Koupit nejlevněji
Seva Doprava Traktor

Seva Doprava Traktor

Kdo nechtěl jako malý někdy řídit traktor. Tato stavebnice nabízí hned tři různé traktory k sestavení. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 384 dílků. - Vhodné pro děti od 5 let.

Více informací
od 709 Kč Koupit nejlevněji
Seva Doprava Truck

Seva Doprava Truck

Postav si silný Truck, buginu, malý náklaďák a celou řadu dalších strojů, se kterými můžeš jezdit kamkoliv se ti zachce. Všechny stavebnice Seva jsou navzájem kompatibilní.

Více informací
od 689 Kč Koupit nejlevněji
Seva Klasik Dvojka 366ks

Seva Klasik Dvojka 366ks

Stavebnice Seva Klasik Dvojka je variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit stavby i výtvory dle vlastní fantazie. Složit z této stavebnice mohou děti třeba letadlo, větrný mlýn nebo jeřáb. Stavebnici je možné kombinovat se všemi ostatními typy stavebnic SEVA. - Obsahuje 366 dílků. - Rozměr balení: 35 × 33 × 8 cm. - Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 619 Kč Koupit nejlevněji
Seva Klasik Nejmenší 115 ks

Seva Klasik Nejmenší 115 ks

Stavebnice Seva Klasik Nejmenší Stavebnice Seva Traktor obsahuje 115 dílků, ze kterých si postavíte originální traktor. O značce Seva Historie stavebnice SEVA sahá daleko do historie. V roce 1979 kdy byla tato stavebnice uvedena na trh byl v Československu zaveden letní čas, byly také uhelné prázdniny, jela se první Rallye Paříž Dakar, americká sonda Voyager 1 minula Jupiter (tato sonda pluje vesmírem do dnes), režisér Ridley Scott natočil prvního Vetřelce nebo světlo světa spatřila zpěvačka Pink. Stavebnice SEVA se po uvedení na trh stala okamžitě velmi populární a měl jí doma snad každý. Tato variabilní polytechnická stavebnice umožňuje sestavit téměř vše co Vás napadne. Krom toho musí dítě vyvinout určitou zručnost, aby díly spojilo dohromady čímž si rozvíjí manuální šikovnost. SEV...

Více informací
od 219 Kč Koupit nejlevněji
Seva Moto

Seva Moto

Seva Moto je variabilní polytechnická stavebnice, ze které mohou děti postavit motorku podle přiloženého návodu, nebo vytvořit vlastní stavby a výtvory dle fantazie. Vyzkoušejte si, co vám fantazie dovolí!

Více informací
od 560 Kč Koupit nejlevněji
Seva Patrol

Seva Patrol

Seva stavitel je variabilní polytechnická stavebnice a obsahuje 238 dílků. Děti mohou stavět vlastní stavby a výtvory dle fantazie.

Více informací
od 419 Kč Koupit nejlevněji
Seva pro dívky 1

Seva pro dívky 1

Novinka ve světě Seva! Stavebnice je laděna do dívčích barev – fialová, lila a bílá. Dívky mohou poskládat například obývací pokoj, ložnici, kuchyň nebo panáčky Seváčky. Díky novým oblým dílům lze postavit i kočárek.

Více informací
od 789 Kč Koupit nejlevněji
Seva pro dívky 1 Jumbo

Seva pro dívky 1 Jumbo

Stavebnice Seva pro dívky 1 Jumbo v plastovém boxu rozšiřuje nabídku dílků stavebnic Seva o zcela nové barevné variace. Stavebnice obsahuje 1172 základních dílků.

Více informací
od 1 499 Kč Koupit nejlevněji
Seva Pro dívky MIDI

Seva Pro dívky MIDI

Stavebnice pro dívky Seva Midi rozvíjí mysl a manuální zručnost, její variabilita je nekonečná. Oblíbená řada obsahuje návod na postavení krásné zahradní houpačky a domečku.

Více informací
od 379 Kč Koupit nejlevněji
Seva Rescue 1 Hasiči

Seva Rescue 1 Hasiči

Stavebnice nové řady záchranářů. Tak jako u skutečných aut jsou i zde použity reflexní barvy. Z této stavebnice můžete podle návodu postavit velkou hasičskou cisternu, auto s plošinou a rychlé osobní zásahové vozidlo. Ale samozřejmě lze postavit i další modely podle vlastní fantazie, dílků je zde dostatek.

Více informací
od 749 Kč Koupit nejlevněji
Seva Rodina Bydlíme 564ks

Seva Rodina Bydlíme 564ks

Tato stavebnice je zaměřená na téma bydlení. Díky krásným a pestrým barevným kombinacím, kde dominuje fialová, růžová a světle modrá barva, si tato stavebnice určitě získá pozornost nejedné šikovné holčičky. - Obsahuje 564 dílků. - Rozměr balení: 35 × 33 × 7 cm. - Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 768 Kč Koupit nejlevněji
Seva Rodina Kočárek

Seva Rodina Kočárek

S touto stavebnicí můžete sestavit kočárky nebo autosedačku pro oblíbeného plyšáka. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 293 dílků. - Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 749 Kč Koupit nejlevněji
Seva Rodina Procházka

Seva Rodina Procházka

Stavebnice SEVA RODINA Procházka obsahuje 166 dílků. Stavebnice je určena spíše malým stavitelkám. Slečny si tak mohou postavit třeba kočárek nebo houpačku. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 166 dílků. - Rozměr balení: 32 × 17 × 8 cm. - Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 304 Kč Koupit nejlevněji
Seva Rodina Veliká 915 ks

Seva Rodina Veliká 915 ks

Tradiční stavebnice Seva RODINA Jumbo obsahuje 915 dílků. Stavebnice je určena spíše malým stavitelkám. Slečny si tak mohou postavit třeba kočárek nábytek, kuchyňku nebo cokoli jiného. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 915 dílků. - Rozměr balení: 38 × 27 × 18 cm. - Vhodné pro děti od 4 let.

Více informací
od 1 197 Kč Koupit nejlevněji
Seva Stavíme Bungalov

Seva Stavíme Bungalov

Stavebnice Seva stavíme – Bungalov se skvěle hodí na stavbu nejrůznějších malých i velkých domečků. Postavte si klasický domek s terasou, nízký bungalov s velkými dveřmi nebo chatičku se zahrádkou.

Více informací
od 795 Kč Koupit nejlevněji
Seva Stavitel

Seva Stavitel

Stavebnice Seva Stavitel Stavebnice SEVA Stavitel obsahuje řadu speciálních dílů, které v základních stavebnicích SEVA nenaleznete např. lžíci, speciální destičky, či speciální modré dílky... - Tato stavebnice obsahuje celkem 306 dílků - Nejen pro děti od 4 let O značce Seva Historie stavebnice SEVA sahá daleko do historie. V roce 1979 kdy byla tato stavebnice uvedena na trh byl v Československu zaveden letní čas, byly také uhelné prázdniny, jela se první Rallye Paříž Dakar, americká sonda Voyager 1 minula Jupiter (tato sonda pluje vesmírem do dnes), režisér Ridley Scott natočil prvního Vetřelce nebo světlo světa spatřila zpěvačka Pink. Stavebnice SEVA se po uvedení na trh stala okamžitě velmi populární a měl jí doma snad každý. Tato variabilní polytechnická stavebnice umožňuje sest...

Více informací
od 591 Kč Koupit nejlevněji
Seva Team

Seva Team

Stavebnice Seva team obsahuje panáčky Seváčky a další dílky, ze kterých děti mohou postavit různá díla, skládat autíčko, vznášedlo a další podle přiloženého návodu nebo dle vlastní fantazie.

Více informací
od 318 Kč Koupit nejlevněji
Obrázek není k dispozici

Seva TECHNIK Ve městě

Ze stavebnice Seva Technik Ve městě můžete sestavit popeláře, čisticí vůz, kontejnerový vykladač a sypač. Řiďte technické vozy, zatáčejte s nápravou, zvedejte náklad, sypejte, přesouvejte, pohybujte s ním nahoru a dolu, kamkoliv bude potřeba. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Vhodné pro děti od 8 let.

Více informací
od 1 652 Kč Koupit nejlevněji
Seva VESMÍR Družice

Seva VESMÍR Družice

Sestavte si tři různé družice, ale nejen ty, sestavit můžete cokoli vás napadne. O vesmíru se říká, že je nekonečný. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 425 dílků. - Vhodné pro děti od 5 let.

Více informací
od 884 Kč Koupit nejlevněji
Seva Vesmír Expedice Mars

Seva Vesmír Expedice Mars

Postavte si raketoplán, vozidlo pro odebírání hornin, transportní vozidlo pro marsochod a mnoho dalšího. O vesmíru se říká, že je nekonečný. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií. - Obsahuje 1015 dílků. - Vhodné pro děti od 5 let.

Více informací
od 1 959 Kč Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

seva seva stavebnice rescue 1 545 dilku  •  seva seva mosaic maxi 3 abeceda ceska  •  stavebnice seva  •  seva jumbo  •  seva elektro  •  seva rescue  •  seva patrol  •  seva stavebnice  •  seva traktor  •  vista seva  •  seva5 jumbo  •  seva stavitel  •  seva camion  •  seva benzina  •  seva babca  •  seva container  •  seva adriatic  •  seva kolotoc  •  seva pumpa  •  seva 718ks  •