Taška na kolečkách Sher-Wood Project 9 SR je svou velikostí určená pro dospělé hokejisty. Pohodlná manipulace Aby se hráč při nošení nemusel moc namáhat, je taška vybavena kolečky a pevným vysouvacím madlem, případně jsou k dispozici i ucha pro nošení v ruce. Odolný materiál Taška s pevným dnem je vyrobena z pevného, odolného materiálu aby ochránila drahou výstroj před poškozením. Zipy jsou rovněž pevné a široké. Vše na svém místě Velká horní kapsa je ve tvaru D pro snadný přístup. Na přední straně... Celý popis

Koupit za 1 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Taška na kolečkách Sher-Wood Project 9 SR je svou velikostí určená pro dospělé hokejisty.
Pohodlná manipulace
Aby se hráč při nošení nemusel moc namáhat, je taška vybavena kolečky a pevným vysouvacím madlem, případně jsou k dispozici i ucha pro nošení v ruce.
Odolný materiál
Taška s pevným dnem je vyrobena z pevného, odolného materiálu aby ochránila drahou výstroj před poškozením. Zipy jsou rovněž pevné a široké.
Vše na svém místě
Velká horní kapsa je ve tvaru D pro snadný přístup. Na přední straně jsou speciálně tvarované kapsy na uložení bruslí, po straně pak 1 kapsa na drobnosti, které je potřeba mít oddělené od výstroje.
Rozměry pro dospělé hokejisty
Rozměry tašky jsou 100 × 50 × 46 cm. To dává vnitřní objem asi 230 l. To v pohodě stačí na celou výstroj dospělého hokejisty.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sher-Wood
Určení pro seniory
Tašky s výsuvným madlem ano