Brzdy Shimano XT BR-M8120 s chlazenými destičkami mají za cíl zvýšit odvod tepla a zlepšit celkový výkon brzdění. Chlazené destičky mají speciální konstrukci s otvory nebo žebrami, které zvyšují odvod tepla z destičky a snižují riziko přehřátí brzdového systému při dlouhých a intenzivních sjezdech. Brzdové páky Shimano XT BR-M8120 jsou ergonomicky navrženy pro pohodlné a intuitivní ovládání brzd. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která zajišťuje rychlou a citlivou odezvu brzd při malém pohybu... Celý popis

Koupit za 2 672 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Brzdy Shimano XT BR-M8120 s chlazenými destičkami mají za cíl zvýšit odvod tepla a zlepšit celkový výkon brzdění. Chlazené destičky mají speciální konstrukci s otvory nebo žebrami, které zvyšují odvod tepla z destičky a snižují riziko přehřátí brzdového systému při dlouhých a intenzivních sjezdech.
Brzdové páky Shimano XT BR-M8120 jsou ergonomicky navrženy pro pohodlné a intuitivní ovládání brzd. Jsou vybaveny technologií Servo Wave, která zajišťuje rychlou a citlivou odezvu brzd při malém pohybu páky a silnější brzdění při větším pohybu páky. To poskytuje cyklistům lepší kontrolu nad brzděním.
Třmeny Shimano XT BR-M8120 jsou čtyřpístkové a poskytují silný a kontrolovaný brzdný výkon. Třmeny jsou navrženy s ohledem na stabilitu a odvod tepla, což zajišťuje spolehlivé brzdění i v extrémních podmínkách.

brzdové páky BL-M8100 (možnost uchycení řazení na I-spec EV)
brzdová hadička XT SM-BH90 1000 nebo 1700mm
náplň Shimano minerální olej, naplněno - připravené pro zkrácení a
třmeny BR-M8120 - 4 pístová
dodáváno bez adaptéru
uchycení: přední PM na 160mm, zadní PM na 160mm
kovové destičky s chladičem
hmotnost třmenu: 410g

U brzd je možné zkrácení délky hadic dle přání. V případě zkrácení uvďte délku hadic do poznámky v objednávce. Za zkrácení je účtováno 120,- za brzdu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Shimano
Hmotnost 640 g

Podobné produkty