SHNUGGLE Stojan na vaničku

100 %
(1 hodnocení)

Stylový stojan je unikátně navržen k vaničce Snuggle. Koupání Vašeho miminka tak bude mnohem pohodlnější, protože dítě budete mít na úrovni Vašeho pasu a koupání tak bude snadější a navíc jistě poskytnete úlevu Vašim zádům. Stojan je propracovaný tak, aby se snadno složil. Je navržen a vyroben z pevného rámu, jehož naprostou bezpečnost zajištují gumové protiskulové plošky.  Technické parametry: - doporučené pro použití od narození do cca 6 měsíců - rozměr: 103.5 x 59.5 x 78 cm - barva: bílá... Celý popis

Koupit za 897 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Stylový stojan je unikátně navržen k vaničce Snuggle. Koupání Vašeho miminka tak bude mnohem pohodlnější, protože dítě budete mít na úrovni Vašeho pasu a koupání tak bude snadější a navíc jistě poskytnete úlevu Vašim zádům. Stojan je propracovaný tak, aby se snadno složil. Je navržen a vyroben z pevného rámu, jehož naprostou bezpečnost zajištují gumové protiskulové plošky. 

Technické parametry:

- doporučené pro použití od narození do cca 6 měsíců

- rozměr: 103.5 x 59.5 x 78 cm

- barva: bílá

 

Shnuggle je britská značka založena sympatickými trojnásobnými rodiči Adamem a Sinead. Veškeré produkty navrhli a vytvořili na základě svých zkušeností tak, aby byly nejen krásné, ale především praktické, dlouho vydržely a usnadnily život rodičům malých dětí. Hlavní pilíře značky Shnuggle jsou design, bezpečnost a funkčnost. Tyto principy splňuje i vanička Shnuggle, která je naprostým best sellerem. Umožňuje rodičům mít volné ruce při mytí děťátka a zároveň poskytuje dítěti maximální komfort a bezpečí. Dalším z oblíbených produktů je první postýlka, která se svojí velikostí vejde kamkoli v bytě a umožňuje mít miminko u sebe po celý den i noc.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SHNUGGLE
Barva bílé
Délka 0 cm
Druh stojany pod vaničku