Čistič očního okolí Show Tech je určen: K odstranění slzných skvrn. Pro kompletní péči o oči a kolem nich. Narozdíl od jiných přípravků, které se používají k zesvětlení nevzhledných skvrn pod očima, přípravek No More Tear Stains se aplikuje do očního okolí i přímo do oka. K odstranění nahnědlých skvrn na vousech a mezi prsty vašeho mazlíčka. No More Tear Stains pomáhá zklidnit oteklé slzné kanálky a při lehčích zánětech. Proč bych měl používat No More Tear Stains? Nadměrná tvorba slz je pro vašeho... Celý popis

Koupit za 300 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Čistič očního okolí Show Tech je určen:

K odstranění slzných skvrn.
Pro kompletní péči o oči a kolem nich. Narozdíl od jiných přípravků, které se používají k zesvětlení nevzhledných skvrn pod očima, přípravek No More Tear Stains se aplikuje do očního okolí i přímo do oka.
K odstranění nahnědlých skvrn na vousech a mezi prsty vašeho mazlíčka.

No More Tear Stains pomáhá zklidnit oteklé slzné kanálky a při lehčích zánětech.
Proč bych měl používat No More Tear Stains? Nadměrná tvorba slz je pro vašeho chlupatého přítele také velmi otravná. Majitelé koček a psů, kteří svá zvířata skutečně milují, bezpochyby udělají vše pro zmírnění a vyřešení tohoto kosmetického, ale často také zdravotního problému. Je to pravda? Pokud vám všechno výše uvedené zní povědomě, tento fantastický čistič očí je nezbytnou součástí vaší sady pro péči o domácí mazlíčky!
Proč má můj mazlíček slzné skvrny? Načervenalé skvrny jsou ve skutečnosti způsobeny slzením očí a nadměrnou tvorbou slz. Všechno začíná ucpaným slzným kanálkem. Slzy mají nízké pH, což znamená, že jsou slabě kyselé. Pokud slzy zůstanou na srsti po celou dobu, srst kolem očí odumře a zhnědne. Díky účinku No More Tear Stains, který inhibuje oxidaci, si srst zachová svou přirozenou barvu. Slzné skvrny mohou souviset s mnoha různými problémy: Alergie na potraviny nebo nevhodná strava. Jakmile pes s potravinovou alergií změní svůj jídelníček na krmivo bez obilí, problém bývá většinou vyřešen. Problém nadměrného slzení očí může souviset i se zuby nebo infekcí ucha. Genetickými problémy, jako jsou zarůstající řasy, obrácená víčka, mělké oční důlky nebo krátký nos. Produkce slz může být důsledkem podráždění očí nebo neschopností očí slzy vypustit, protože odtokové otvory v blízkosti očí jsou příliš malé. Vždy doporučujeme poradit se s veterinářem, abyste zjistili, zda neexistuje žádný základní zdravotní problém, který je třeba léčit.
Pokyny k použití: Doporučeno pro všechna plemena psů, zejména pro ty s krátkým čumákem, jako jsou maltézští psíci, pekingští psíci, bišonci, shih-tzu, jorkšírští teriéři. Doporučujeme používat No More Tear Stains alespoň jednou denně. V závažných případech ho můžete použít dokonce dvakrát. Stačí nakapat přípravek do oka a kolem něj. Vyčistěte a osušte bavlněným hadříkem, tamponem nebo použijte ubrousek.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Show Tech