Sielei podprsenka 1344 bílá

97 %
(28 hodnocení)

Gelová podprsenka 1344 Sielei má hladké košíčky, beze švů, má odepínací ramínka. Gelová výplň podprsenky skvěle exponuje poprsí a je vhodná zejména ke zvětšení objemu prsou. Je schopná zvětšit Vaše poprsí až o jednu velikost, proto je doporučována pro menší poprsí. Podprsenka 1344 Sielei gelová výborně sedí. Doporučujeme. Materiálové složení: 79% polyamid, 21% elastan; vnitřní část košíčku 65% polyester, 35% bavlna Sielei - Italská značka, fungující již od roku 1973. Tato značka je prověřena... Celý popis

Koupit za 665 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Gelová podprsenka 1344 Sielei má hladké košíčky, beze švů, má odepínací ramínka. Gelová výplň podprsenky skvěle exponuje poprsí a je vhodná zejména ke zvětšení objemu prsou. Je schopná zvětšit Vaše poprsí až o jednu velikost, proto je doporučována pro menší poprsí. Podprsenka 1344 Sielei gelová výborně sedí. Doporučujeme.

Materiálové složení: 79% polyamid, 21% elastan; vnitřní část košíčku 65% polyester, 35% bavlna

Sielei - Italská značka, fungující již od roku 1973. Tato značka je prověřena našimi zákaznicemi, proto ji rádi doporučujeme!
Sielei nabízí širokou škálu módních kolekcí spodního prádla pro ženy. Prádlo je vždy pečlivě navrženo tak, aby svým zákaznicím dodalo pohodlí a vypadalo zároveň žensky a sexy!
Prádlo této značky je vždy baleno v originální krabičce s logem firmy.

Tip pro Vás:
Zaregistrujte se na našich stránkách. Proč? Jako stálý zákazník sbíráte kredit - tedy peníze, které můžete v každé Vaší následující objednávce využít. Peníze se Vám pak odečtou z celkové ceny objednávky. Kredit můžete sbírat jak dlouho chcete, nemusíte jej tedy ihned využít. Nakupování na našich stránkách se tak stane ještě výhodnější :-).
Zobrazit více

Parametry

Značka Sielei
Materiál 79% polyamid 21% elastan
Ramínka odepínací ramínka
Kostice s kosticí
Barva bílá
Typ gelové
Vzhled hladké