1627 Auto Kamion s návěsem v měřítku 1:87 kovový model Siku Kamion (tahač) je auto, které si poradí s každým nákladem. Přeprava těžkého nákladu je pro něj hračka! Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný... Celý popis

Koupit za 170 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

1627 Auto Kamion s návěsem v měřítku 1:87 kovový model Siku
Kamion (tahač) je auto, které si poradí s každým nákladem. Přeprava těžkého nákladu je pro něj hračka!

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Precizní kovový model auto Truck.
Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce!
Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Rozměry: 187 x 30 x 46 mm

Hračka nevhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Siku
Druh nákladní vozy a přívěsy
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 87
Určení pro kluky
Materiál kovové
Sběratelské ano