Siku Tramvaj 1:87

85 %
(9 hodnocení)

Tramvaj Nový přírůstek do městské hromadné dopravy modelové řady je kloubová tramvaj v designu mezinárodně zastoupeného výrobce Bombardier – výjimečný model. Dvoudílná tramvaj je vybavena blokovací tyčí ve střední části. Nápravy jsou věrné originálu a jsou vybaveny spojovacími systémy na přední a zadní straně což umožňuje spojení několika modelů tramvají.  Měřítko: 1:87 Rozměr: 24,1 x 2,9 x 5,2 cm Rozměr balení: 28 x 7,5 x 4,2 cm Věk: 3+ Výrobce: Siku Materiál: kov/plast Modely Siku díky... Celý popis

Koupit za 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Tramvaj
Nový přírůstek do městské hromadné dopravy modelové řady je kloubová tramvaj v designu mezinárodně zastoupeného výrobce Bombardier – výjimečný model. Dvoudílná tramvaj je vybavena blokovací tyčí ve střední části. Nápravy jsou věrné originálu a jsou vybaveny spojovacími systémy na přední a zadní straně což umožňuje spojení několika modelů tramvají. 

Měřítko: 1:87
Rozměr: 24,1 x 2,9 x 5,2 cm
Rozměr balení: 28 x 7,5 x 4,2 cm
Věk: 3+
Výrobce: Siku
Materiál: kov/plast

Modely Siku díky svému zpracování jsou vhodné téměř pro všechny generace. Hodí se totiž mimo dětského hraní i ke sběratelským účelům. V současné době mají hračky Siku širokou základnu fanoušků po celém světě.

Firma Siku vznikla již  v roce 1921 v Německu a tradici výroby Siku modelů si drží od roku  1951, kdy vystavuje své první kousky.  V roce 1959 zavádí na trh nové modely letadel, které mají obrovský úspěch.

Veškeré výrobky splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti, aby byly tyto požadavky splněny jsou všechny produkty vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně. Siku modely nejsou vhodné pro děti do 3 let, protože hrozí polknutí nebo vdechnutí malých součástek.

Prohlédněte si detailně SIKU Super - Tramvaj v 3D náhledu zde:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Siku
Druh tramvaje
Věk od 3 let
Měřítko 1 : 87
Určení pro kluky
Materiál kovové
Sběratelské ano
Značka TechM
Zobrazit více parametrů