Silikonová nálepka na bradavky Nalepovací ochrana bradavek, kterou lze opakovaně používat. Narozdíl od ostatních silikonových ochran je opatřena otvory, které zajistí prodyšnost a maximální pohodlí při nošení i po celý den. Větší průměr zajistí perfektní splynutí s tvarem prsa.  Skvěle se hodí pod pásku na prsa, jako ochrana proti podráždění, ale také jako stoprocentní zakrytí bradavek pro dny bez podprsenky. Její tělová barva plně splyne s kůží a nikdo nepozná, že ji máte. Díky opakovatelnému použití... Celý popis

Koupit za 399 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Silikonová nálepka na bradavky
Nalepovací ochrana bradavek, kterou lze opakovaně používat. Narozdíl od ostatních silikonových ochran je opatřena otvory, které zajistí prodyšnost a maximální pohodlí při nošení i po celý den. Větší průměr zajistí perfektní splynutí s tvarem prsa. 
Skvěle se hodí pod pásku na prsa, jako ochrana proti podráždění, ale také jako stoprocentní zakrytí bradavek pro dny bez podprsenky. Její tělová barva plně splyne s kůží a nikdo nepozná, že ji máte.
Díky opakovatelnému použití Vám vydrží týdny a nemusíte nálepky dokola dokupovat. O pohodlí a výdrž během nošení se postará příjemná silikonová nálepka s prodyšnými otvory, která snadno a rychle přilne k tělu.
 
Hlavní přednosti
PRODYŠNOST - Otvory v silikonu zajistí prodyšnost a pohodlí při nošení.
VELIKOST - Větší průměr 9 cm zajistí 100% zakrytí bradavky a zachování tvaru prsa.
NEVIDITELNOST - Silikon v béžové barvě zcela splyne s barvou kůže.
ZNOVUPOUŽITELNOST - Ochranu bradavek je možné opakovaně použít.
 
Obsah balení

Jeden pár nálepek na bradavky
Cestovní pytlíček BOOPS (aktuálně nedostupné)
Zobrazit více

Parametry

Materiál silikonová