Prsten z chirurgické oceli Pán prstenů WEST SIDE RRC2210 velikost 54 Luxusní pozlacený prsten The Lord of the Rings vyrobený z kvalitní chirurgické oceli. Prsten je replika použitá ve filmu Pána prstenů. Prsten je dekorován podél svého obvodu elfským nápisem v překladu: Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže. V příběhu pána prstenů, Prsten moci vytvořil Temný pán Sauron během Druhého věku, aby zvětšil svou moc a získal vládu nad elfi ve Středozemí.... Celý popis

Koupit za 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Prsten z chirurgické oceli Pán prstenů WEST SIDE RRC2210 velikost 54
Luxusní pozlacený prsten The Lord of the Rings vyrobený z kvalitní chirurgické oceli. Prsten je replika použitá ve filmu Pána prstenů. Prsten je dekorován podél svého obvodu elfským nápisem v překladu: Jeden prsten vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny přivede, do temnoty sváže.
V příběhu pána prstenů, Prsten moci vytvořil Temný pán Sauron během Druhého věku, aby zvětšil svou moc a získal vládu nad elfi ve Středozemí. V převlečení za Annatara pomohl elfským kovářům v Eregionu v tvorbě Prstenů moci. Sám v tajnosti ukul v Hoře osudu Prsten moci. Protože elfí prsteny byly mocné a ten Sauronův musel být ještě mocnější, aby je mohl ovládat, vložil do prstenu část své vlastní emoce. Tím však riskoval pro případ, že by mu byl prsten odňat nebo zničen.
Prsten moci vypadal jako zlatý a byl prakticky nezničitelný a mohl být zničen jedině vhozením do ohně sopky Hory osudu, ve které byl původně ukován.
Povrchová úprava prstenu je leštěná tedy lesklá. Prsten určitě potěší všechny fanoušky filmu The Lord of the Rings (Pána prstenů).
Parametry:
Povrchová úprava: LESK / Černý rytý text / Žluté zlato
Šířka prstenu: 7 mm
Váha šperku: 4 g
Materiál: Chirurgická ocel
Barva: Gold
Velikost (vnitřní obvod): 54 (vnitřní průměr prstenu: 17,2 mm)
Zobrazit více

Parametry

Materiál ocel
Výrobce SILVEGO
Určení unisex
Barva zlaté