SILVEGO Stříbrný přívěsek Estelle s pravým (přírodním) Smaragdem a čirými zirkony SILVEGO® Brilliance Zirconia. Šperk má netradiční desing, což přidává jeho exkluzivitě. Navíc díky spojení pravého Smaragdu, s jeho uhrančivě zelenou barvou a jemnými inkluzemi uvnitř kamene, a vyjímečných zirkonů se přívěsek stane nádherně zářivým doplňkem, jež zvýrazní každý dámský dekolt. Vy se tak stanete okouzlující ozdobou každého večírku, plesu či každého dne. Smaragd je symbolem očisty a regenerace. Prohlubuje... Celý popis

Koupit za 2 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SILVEGO Stříbrný přívěsek Estelle s pravým (přírodním) Smaragdem a čirými zirkony SILVEGO® Brilliance Zirconia.

Šperk má netradiční desing, což přidává jeho exkluzivitě. Navíc díky spojení pravého Smaragdu, s jeho uhrančivě zelenou barvou a jemnými inkluzemi uvnitř kamene, a vyjímečných zirkonů se přívěsek stane nádherně zářivým doplňkem, jež zvýrazní každý dámský dekolt. Vy se tak stanete okouzlující ozdobou každého večírku, plesu či každého dne.

Smaragd je symbolem očisty a regenerace. Prohlubuje v nás empatii s utrpením kolem nás. Posiluje naše porozumění, soucit a naslouchání se vším a všemi, kteří potřebují naší pomoc a pochopení. Zmírňuje stres, splíny a deprese, zlepšuje paměť a podporuje intelekt. Smaragd je kamenem úspěšné lásky. Přitahuje ke svému nositeli věrnost a štěstí. Partnerské vztahy udržuje v rovnováze a harmonii, zklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu.

Materiál: Stříbro ryzost 925/1000.
Povrchová úprava: Leštěný povrch a rhodiování - vysoký lesk, vzhled bílého zlata a lepší odolnost proti oxidaci a opotřebení.

Rozměr přívěsku: 19,5 x 8 mm.

Vnitřní rozměr poutka pro řetízek: 4 x 2 mm.

Kameny: pravý (přírodní) Smaragd a čiré zirkony SILVEGO® Brilliance Zirconia.

Cena je uvedena za kus bez řetízku.
Doporučujeme přikoupit stříbrný řetízek s rhodiováním tloušťky cca 1 mm.

SOUČÁSTI ŠPERKU JE CERTIFIKÁT PRAVOSTI ŠPERKU A KAMENE.

ZDARMA dárkové balení! - 1,8 gr. (19,5 mm x 8 mm)
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SILVEGO
Materiál stříbro
Určení pro ženy
Druh kamene Smaragd
Váha 1.8 g
Barva zelená