SILVEGO Stříbrný prsten s pravým přírodním Smaragdem a čirými zirkony SILVEGO Brilliance Zirconia. Jemný prsten s přírodním Smaragdem, s uhrančivě zelenou barvou s jemnými inkluzemi uvnitř kamene, a vyjímečně blyštivými SILVEGO Brilliance Zirconia je příjemně výrazný a velmi okouzlující. Po jeho navléknutí nepřestane být obdivovanou a již ho jednoduduše nebudete chtít nikdy sundat. Smaragd je symbolem očisty a regenerace. Prohlubuje v nás empatii s utrpením kolem nás. Posiluje naše porozumění,... Celý popis

Koupit za 1 790 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SILVEGO Stříbrný prsten s pravým přírodním Smaragdem a čirými zirkony SILVEGO Brilliance Zirconia.

Jemný prsten s přírodním Smaragdem, s uhrančivě zelenou barvou s jemnými inkluzemi uvnitř kamene, a vyjímečně blyštivými SILVEGO Brilliance Zirconia je příjemně výrazný a velmi okouzlující. Po jeho navléknutí nepřestane být obdivovanou a již ho jednoduduše nebudete chtít nikdy sundat.

Smaragd je symbolem očisty a regenerace. Prohlubuje v nás empatii s utrpením kolem nás. Posiluje naše porozumění, soucit a naslouchání se vším a všemi, kteří potřebují naší pomoc a pochopení. Zmírňuje stres, splíny a deprese, zlepšuje paměť a podporuje intelekt. Smaragd je kamenem úspěšné lásky. Přitahuje ke svému nositeli věrnost a štěstí. Partnerské vztahy udržuje v rovnováze a harmonii, zklidňuje city a zajišťuje fyzickou i duševní rovnováhu.

Materiál: Stříbro ryzost 925/1000.
Povrchová úprava: Rhodiování – vzhled bílého zlata a vyšší odolnost vůči oxidaci a opotřebení. Leštěno pro vysoký lesk.

Šířka prstenu: 3,5 mm.

Kameny: pravý přírodní Smaragd o velikosti 3 mm a čiré zirkony SILVEGO Brilliance Zirconia.

Součástí šperku je certifikát pravosti kamene.

ZDARMA dárkové balení!
Zobrazit více

Parametry

Materiál stříbro
Výrobce SILVEGO
Určení pro ženy
Druh kamene smaragd
Barva zelené
Váha 2 g