Pánská technická bunda s membránou Garibal od firmy Silvini je vhodná jako svrchní vrstva. Velmi lehká, nepromokavá a voděodolná. Nepromokavá pánská bunda s membránou Silvini Garibal je vhodná jako svrchní vrstva na skialpinismus, sjezdové lyžování, turistiku či kolo v chladnějším počasí. Je určena pro všechny aktivní sportovce, kteří hledají lehkou, prodyšnou, větru a voděodolnou bundu na aktivní sportování bez kompromisů. Díky 3 – vrstvé membráně, vodnímu sloupci 20 000 mm a podlepeným zipům vás... Celý popis

Koupit za 4 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pánská technická bunda s membránou Garibal od firmy Silvini je vhodná jako svrchní vrstva. Velmi lehká, nepromokavá a voděodolná. Nepromokavá pánská bunda s membránou Silvini Garibal je vhodná jako svrchní vrstva na skialpinismus, sjezdové lyžování, turistiku či kolo v chladnějším počasí. Je určena pro všechny aktivní sportovce, kteří hledají lehkou, prodyšnou, větru a voděodolnou bundu na aktivní sportování bez kompromisů.
Díky 3 – vrstvé membráně, vodnímu sloupci 20 000 mm a podlepeným zipům vás bunda ochrání i v těch nejtěžších horských podmínkách. V podpaží je rozepínací větrání, při náročných stoupáních na skialpech nebo na túře tak bunda dostatečně větrá. Naopak při nepřízni počasí bunda nabízí stahování ve spodní části a stahovací kapuci, kterou můžete přetáhnout přes helmu.
Bunda je lehce sbalitelná a šetří tak místo ve vašem batohu. Bundu Garibal je vhodné kombinovat s některou z izolačních vrste, které vám zaručí výbornou tepelnou izolaci. Díky této kombinaci vás v horách už žádné počasí nepřekvapí.
Přednosti pánské bundy Silvini:

velmi lehká, nepromokavá a voděodolná
3vrstvá membrána
podlepené zipy
v podpaží rozepnací větrání
stahování ve spodní části bundy
kapuce nastavitelná
lehce sbalitelná

Velikostní tabulka Silvini
Zobrazit více

Parametry

Značka Silvini
Barva červená
Druh sportu turistické
Období celoroční