Ptačí krmítko SAM z recy plastu   Tohle krmítko s velkou radostí pro vás a pro naše ptáčky v naší přírodní zahradě zkouším delší dobu. Jsem nadšena, jinak bych vám ho na našich stránkách neodprezentovala. :) Z praxe můžu posdílet jen samá pozitiva. Lehce se myje, krásně otevírá a jak ty koule mají jednu část strany stlačenou, tak se do krmítka krásne vkládají. Věšíme je na lehčí větvičky, ano máme jich po zahradě mnoho. Můžete krmítko SAM věšet i na háček či hřebíček, který není součástí výrobku.... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ptačí krmítko SAM z recy plastu

 

Tohle krmítko s velkou radostí pro vás a pro naše ptáčky v naší přírodní zahradě zkouším delší dobu. Jsem nadšena, jinak bych vám ho na našich stránkách neodprezentovala. :)

Z praxe můžu posdílet jen samá pozitiva. Lehce se myje, krásně otevírá a jak ty koule mají jednu část strany stlačenou, tak se do krmítka krásne vkládají. Věšíme je na lehčí větvičky, ano máme jich po zahradě mnoho. Můžete krmítko SAM věšet i na háček či hřebíček, který není součástí výrobku.

Koule vydrží v naší zahradě cca týden, ale my máme obrovské množství ptačích kamarádů. Veřte, že když budete i vy dávat tak kvalitní a chutnou stravu, tak vám budou zpívat na zahradě slavíci, sýkorky a jiné ptáky taky.

- Vyrobeno z recyklovaného plastu z nápojových kartonů

- Až na 3 lojové koule nebo jablka

- Na 90 g koule, nebo na 100 g koule s tím, že krmítko zůstává lehce nedovřené, ale funkční

- Snadné čištění i zavěšení

Unikátní krmítko SAM je vyrobené z recyklovaného plastu z nápojových kartonů. Vejdou se do něj až 3 lojové koule o průměru cca 5 cm.

Plastové síťky, ve kterých jsou koule běžně prodávány i věšeny, představují značné nebezpečí pro ptáky, divoká zvířata, ale i pro psy. Ti mohou síťku, nebo její část spolknout a často pak dochází k ucpání jejich střev, což může končit úhynem zvířete. Proto je daleko lepší síťky nepoužívat a kouli před zavěšením rozbalit.

Do držáku můžete dát i jablka nakrájená na větší kousky. :)

Krmítko pravidelně myjte teplou mýdlovou vodou.

 

Specifikace:

- Barva: šedá

- Materiál: recyklovaný plast

- Rozměry: 24 cm výška, průměr cca 5 cm

- Na 3 - 4 lojové koule
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Singing Friend
Barva zelené
Materiál plastové
Typ krmítka
Způsob upevnění závěsné
Určení pro ptáky
Na lojové koule ano