Sukně Sir Joseph Vertin Skirt II chrání oblast spodních zad a hýždí a poslouží tak všem ženám při náročných sportovních výkonech i při procházce zimním městem. Zimní sukně Sir Joseph Vertin Skirt II poslouží všem ženám při náročných sportovních výkonech i při procházce zimním městem. Izolace je vyrobena z Tyrolské vlny a nabízí aktivní termoregulaci v kombinaci s přirozenou odolností vůči pachům. Díky svrchnímu materiálu Softex® Nius XT navíc odolá menšímu dešti a mrholení. Boční pružné panely Dynamic... Celý popis

Koupit za 2 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sukně Sir Joseph Vertin Skirt II chrání oblast spodních zad a hýždí a poslouží tak všem ženám při náročných sportovních výkonech i při procházce zimním městem. Zimní sukně Sir Joseph Vertin Skirt II poslouží všem ženám při náročných sportovních výkonech i při procházce zimním městem. Izolace je vyrobena z Tyrolské vlny a nabízí aktivní termoregulaci v kombinaci s přirozenou odolností vůči pachům.
Díky svrchnímu materiálu Softex® Nius XT navíc odolá menšímu dešti a mrholení. Boční pružné panely Dynamic neomezují délku kroku a chrání oblast spodních zad a hýždí. Sukně Vertin zkrátka splňuje veškerá kritéria pro náročné sportovní výkon i volné tempo.
Speciálním procesem ošetření vlny Oxy-wash, se odstraní šupinky z vlny, aniž by byla porušena struktura vláken. Díky tomuto ekologickému zpracování se jemná vlákna vlny Tyrolských horských ovcí stanou měkkými, odolnými vůči zápachu, hydroskopickými a prodyšnými. Přirozené vlastnosti vlny však zůstávají bez změny i po několikanásobném praní.
Hlavní vlastnosti sukně Vertin II Skirt:

zimní sukně určena na hory i do města
izolace z Tyrolské vlny
vyrobeno z voděodolné svrchní vrstvy Softex® Nius XT
boční pružné panely Dynamic
chrání oblast spodních zad a hýždí
neomezuje délku kroku
hmotnost (velikost L): 150 g
teplotní určení +15°/ 0°C

Vlastnosti Tyrolské vlny:

optimální tepelný komfort
hypo-alergenní vlastnosti
bezpečnost veškerých aktivních složek
schopnost uchovat si původní vlastnosti i při opakovaném praní
dlouhodobě udržitelná technologie výroby Tyrolské vlny chrání přírodu a životní prostředí
100% odbouratelná, kompostovatelná
Zobrazit více

Parametry

Značka Sir Joseph
Barva šedá
Střih regular fit