Polstrovaná stélka vyrobená z Air Cooled Memory Foam paměťové pěny. Svršek ze syntetické kůže s prošíváním a perforací. Mezipodešev s viditelným tlumením Skech-Air a polstrováním paty absorbující nárazy.   Značka původem z Kalifornie se při svém založení orientovala na skejtové boty. Postupně Skechers přidalo i atletické produkty a dnes patří mezi TOP 3 výrobce atletické obuvi ve Spojených státech amerických. Skechers nabízí boty na běžné nošení a boty určené na sport. Tenisky od této značky si... Celý popis

Koupit za 1 699 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Polstrovaná stélka vyrobená z Air Cooled Memory Foam paměťové pěny. Svršek ze syntetické kůže s prošíváním a perforací. Mezipodešev s viditelným tlumením Skech-Air a polstrováním paty absorbující nárazy.  
Značka původem z Kalifornie se při svém založení orientovala na skejtové boty. Postupně Skechers přidalo i atletické produkty a dnes patří mezi TOP 3 výrobce atletické obuvi ve Spojených státech amerických. Skechers nabízí boty na běžné nošení a boty určené na sport. Tenisky od této značky si oblíbili i celebrity a značka se stává čím dál populárnější.
Tenisky Skechers si určitě oblíbíte i vy!
Tabulka velikostí je dána výrobcem, prosíme, objednávejte boty odpovídající Vámi změřené stélce. Velikosti a délka stélky se může od jiných výrobců lišit.
Velikost
Délka stélky 
35
22
36
23
36,5
23,5
37
24
37,5
24,5
38
25
39
26
39,5
26,5
40
27
40,5
27,5
41
28
16 DALŠÍCH PRODUKTŮ VE STEJNÉ KATEGORII:
Zobrazit více

Parametry

Značka Skechers
Barva bílá
Modelová řada Skechers Uno