Skiddou Pottili Uzamykatelný nočník s opěrkou Mezi plenkovým obdobím a dobou, kdy miminko začne chodit na záchod jako dospělý, je období, kdy musíme na nočníky. Přesvědčit dítě k jejich používání může být někdy problém, a tak nám na pomoc přichází veselá velryba, která díky svému přívětivému vzhledu, protiskluzovým nohám a pohodlnému sedáku pro chlapce i dívky toto dítě projde čas bez problémů. Nočník má pohodlnou zádovou opěrku, vsadku pro kluky, vyjímatelnou vložku, která rodičům usnadní... Celý popis

Koupit za 579 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

 

Skiddou Pottili Uzamykatelný nočník s opěrkou

Mezi plenkovým obdobím a dobou, kdy miminko začne chodit na záchod jako dospělý, je období, kdy musíme na nočníky. Přesvědčit dítě k jejich používání může být někdy problém, a tak nám na pomoc přichází veselá velryba, která díky svému přívětivému vzhledu, protiskluzovým nohám a pohodlnému sedáku pro chlapce i dívky toto dítě projde čas bez problémů.

Nočník má pohodlnou zádovou opěrku, vsadku pro kluky, vyjímatelnou vložku, která rodičům usnadní každodenní život. Vrchní část velryby, která je zároveň přehozem, dělá nočník nenápadným a připomíná spíše hračku než předmět každodenní potřeby.
Zobrazit více

Parametry

Typ nočníky