Popis produktu ponožkoboty SKINNERS Athleisure: SKINNERS Athleisure jsou novinkou pro rok 2018 a v pořadí již druhou řadou těchto speciálních ponožkobot. Dárek šejkr nebo sportovní sluchátka Skullcandy Chops uveďte prosím do poznámky k objednávce. SKINNERS jsou unikátní české ponožkoboty, vymyšlené a vyrobené v České republice. SKINNERS nejsou ani boty, ani ponožky, ale ponožkoboty, které dokáží nahradit sportovní obuv, kterou kdykoli jednoduše strčíš do kapsy. SKINNERS jsou lehké jako ponožky... Celý popis

Koupit za 1 450 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Popis produktu ponožkoboty SKINNERS Athleisure:

SKINNERS Athleisure jsou novinkou pro rok 2018 a v pořadí již druhou řadou těchto speciálních ponožkobot.

Dárek šejkr nebo sportovní sluchátka Skullcandy Chops uveďte prosím do poznámky k objednávce.

SKINNERS jsou unikátní české ponožkoboty, vymyšlené a vyrobené v České republice.

SKINNERS nejsou ani boty, ani ponožky, ale ponožkoboty, které dokáží nahradit sportovní obuv, kterou kdykoli jednoduše strčíš do kapsy. SKINNERS jsou lehké jako ponožky a odolné jako běžná obuv. Se SKINNERS zažijete skutečnou svobodu pohybu – ať už jste ve městě, na tůře v horách nebo na výletě s kamarády. 

Ponožkoboty SKINNERS Vám dají svobodný pocit bosé nohy. Nikde nic netlačí, ale přesto jsou nohy chráněné a v teple. Skinners mají stejné vlastnosti jako boty, ale dokonale ti padnou a jsou neuvěřitelně lehké a vejdou se jen do kapsy. Zpevněná spodní část SKINNERSek hravě tlumí nárazy a nerovnosti terénu. Vzpomínáš, když jsi šlápl v ponožkách na lego? Ve SKINNERS pohoda, stejně tak jim nevadí sklo a další ostré věci.

Už nemusíš sportovat nebo cestovat s náhradní obuví. Skinners stačí jednoduše srolovat a šoupnout do kapsy nebo batohu. U bot vždy hrozí riziko, že nemusí sedět na tvůj tvar nohy, to ovšem u ponožkobot nehrozí. Sednou na každou nohu. Jejich nošení je zdravé na páteř a podporuje i přirozený tvar chodidla.

Ponožkoboty SKINNERS splňují všechna pravidla pro barefoot obuv. Lze je nosit naboso či jen s tenkou ponožkou. Výrobek je částečně odolný vůči prořezu a povětrnostním vlivům. Jsou vyrobeny ruční výrobou v ČR. 

 

Využití ponožkobot SKINNERS:

-

BRUSLE - Brát si batoh s botami na přezutí je otrava. V MHD nebo u prudkého kopce se ale přezout musíte.

-

CYKLISTIKA - Při cyklovýletech jsou lákavé prohlídky památek, jenže v tretrách se chodit nedá.

-

PROCHÁZKA - Po celém dni v botách je příjemné vyzout se a chodit bosky. Venku byste se ale mohli poranit nebo zašpinit.

-

CVIČENÍ - Joga či pilátes se cvičí naboso nebo v ponožkách. V hale vám ale bývá od podlahy zima a v ponožkách to klouže.

-

POSILOVÁNÍ - Být v posilovně v ponožkách může být pro vás pohodlné, ale rychle se prošoupou a ušpiní.

-

CESTOVÁNÍ - Při cestování se vám každé kilo pronese, proto je fajn, když s sebou máte lehké a skladné vychytávkyyy ponožkoboty Skinners.

 

Použité materiály ponožkobot SKINNERS:

SKINNERS jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, který má dlouhou životnost, i po mnoha použitích se Vám budou zdát jako nové. Skinners se snadno udržují a jsou protizápachové, takže se nemusíš bát zápachu po jejich sundání. Za jejich výjimečné vlastnosti může nejen technologie výroby, ale i použité materiály, které jsou..

Složení úpletu:

- 45 % polyporpylen Sitex (Ag+)

- 22 % viskóza

- 22 % bavlna

- 11 % lycra

Spodní vrsta:

- 2 vrstvy směsi bezftalátových otěru odolných polymerů

 

Testy ponožkobot SKINNERS:

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Skinners
Barva šedá
Materiál bavlna
Hmotnost 160 g