Funkční a minimalistická obuv, vyčnívající svým designem od špičky až k patě. Pro maximální komfort a ochranu využívá vyspělé výrobní technologie a materiály, které se spojují v třívrstvý flexibilní úplet, anti-abrazivní spodní vrstvu a vytváří tak jedinečnost Skinners. Noha ve Skinners vypadá přirozeně a zároveň je zachována její funkčnost. Objevte kouzlo obuvi, která se přizpůsobí vaší noze, je lehce sbalitelná, chrání před živly a nohám poskytne neomezenou svobodu pohybu.Skinners jsou dokonalý... Celý popis

Koupit za 1 450 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Funkční a minimalistická obuv, vyčnívající svým designem od špičky až k patě. Pro maximální komfort a ochranu využívá vyspělé výrobní technologie a materiály, které se spojují v třívrstvý flexibilní úplet, anti-abrazivní spodní vrstvu a vytváří tak jedinečnost Skinners. Noha ve Skinners vypadá přirozeně a zároveň je zachována její funkčnost.

Objevte kouzlo obuvi, která se přizpůsobí vaší noze, je lehce sbalitelná, chrání před živly a nohám poskytne neomezenou svobodu pohybu.Skinners jsou dokonalý společník na cestování a sportovní aktivity.

Unisex

Skinners jsme navrhli tak, aby dokonale padly ženám i mužům zároveň. Na vás už je jen vybrat barvu a velikost.

Pratelné v pračce

Skinners neobsahují žádná lepidla ani švy, které by byly překážkou v praní. Stačí je prát (ideálně v pracím pytlíku) spolu se zbytkem oblečení.

Odolné & flexibilní

Odolný materiál ze švédských polymerů, technologie bez použití jakýchkoli lepidel a třívrstvý a pružný úplet vám nabízí maximální pohodlí i ochranu. jedinečná 3 mm tenká podešev vydrží stovky kilometrů (záleží na způsobu použití).

Kam se hodí?

- brusle: do kapsy na přezutí

- turistika: po celém dni poskytnou nohám vytouženou úlevu

- posilovna: pro perfektní stabilitu a grip při každém cviku

- běhání: při dodržení správné techniky skvělé procvičíte každý sval a šlachu chodidla (doporučujeme na měkkém podkladu)

- vodní sporty: ochrání před korály a kluzkými kameny

- cestování – perfektní do letadla, autobusů či jako skladný pár náhradní obuvi

 

 

 
Zobrazit více

Parametry

Značka Skinners
Barva černá
Materiál bavlna