S oboustrannou podložkou na hraní Vibrant Village vytvoříte bezpečný prostor pro vaše děti, v kterékoliv části domova, ať už v dětském pokojíčku nebo v obývacím pokoji. Oboustrannost podložky zdvojnásobí možnosti stylového využití v jasných dětských barvách a vzorech, ale i v tlumenějším designu. Zcela bezpolymerová podložka je snadno udržovatelná a stačí ji jednoduše srolovat, takže ji lze snadno přemísťovat nebo skladovat. Měkkost podložky izoluje a tlumí nárazy, čímž zajišťuje vašemu děťátku... Celý popis

Koupit za 2 069 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

S oboustrannou podložkou na hraní Vibrant Village vytvoříte bezpečný prostor pro vaše děti, v kterékoliv části domova, ať už v dětském pokojíčku nebo v obývacím pokoji. Oboustrannost podložky zdvojnásobí možnosti stylového využití v jasných dětských barvách a vzorech, ale i v tlumenějším designu. Zcela bezpolymerová podložka je snadno udržovatelná a stačí ji jednoduše srolovat, takže ji lze snadno přemísťovat nebo skladovat. Měkkost podložky izoluje a tlumí nárazy, čímž zajišťuje vašemu děťátku maximální pohodlí a bezpečnost při hraní.

- Podložka je oboustranná vždy s jednou neutrální stranou změní dětské hřiště ve Vaší domácnosti na designový kousek, který perfektně doladí Váš interiér.
- Bez PVC - konkurence je většinou z PVC materiálu
- PU pěna
- Bez BPA
- Bez ftalátů
- Nadstandardní velký rozměr za přijatelnou cenu ve srovnání s trhem
- Měkká, bezpečná a hygienická podložka na hraní, která chrání dítě před studenou a tvrdou podlahou
- Izoluje a tlumí nárazy
- Velmi jednoduše se udržuje v čistotě
- Nepromokavá
- Stylový design
- Možnost srolovat pro pohodlnou přepravu a skladování
- Vhodná od 0m+

Rozměry produktu: 218 cm x 132 cm x 1,27 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skip Hop
Barva šedé
Druh podložky