Ultra plyšová hrací deka nabízí 4 způsoby použití: jako hrací deka pro čas strávený na bříšku, hrací deka s oblouky pro čas na zádech, jako hrací deka v době sezení, nebo jako ozdoba na stěnu. Měkké oblouky se 14-ti smyčkami pro uchycení závěsných zvířátek, které zaměstnají všechny smysly děťátka, jestli už hudbou, různou texturou nebo zvuky, které mohou dětičky při zábavě prozkoumávat. Hrací deka v barevném provedení podporuje rozpoznávání objektů, zatímco podpůrný duhový polštář je připraven... Celý popis

Koupit za 1 176 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ultra plyšová hrací deka nabízí 4 způsoby použití: jako hrací deka pro čas strávený na bříšku, hrací deka s oblouky pro čas na zádech, jako hrací deka v době sezení, nebo jako ozdoba na stěnu.

Měkké oblouky se 14-ti smyčkami pro uchycení závěsných zvířátek, které zaměstnají všechny smysly děťátka, jestli už hudbou, různou texturou nebo zvuky, které mohou dětičky při zábavě prozkoumávat.

Hrací deka v barevném provedení podporuje rozpoznávání objektů, zatímco podpůrný duhový polštář je připraven na zábavu na bříšku.

Přednosti:

- prošívaná pro větší měkkost

- hravý vzor s motivem abecedy od A do Z

5 aktivních hraček na C kroužku:

- lama s chrastítkem

- žirafa se stužkami a kousátkem ve tvaru písmene G

- opička s pohyblivými rameny s kousátkem a zrcátkem

- včelí úl

- hudební hračka lenochod

Obsahuje podpůrný polštářek ve tvaru duhy.

Věk: 0+

Rozměry podložky: 86,4 x 86,4 x 48 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Skip Hop
Barva modré
Druh deky