Plastové balkonové dveře dvoukřídlé bez středového sloupku (se štulpem) o rozměru rámu 148x208 cm v bílé barvě z interiéru i z exteriéru. Balkonové dveře mají dvě křídla. Pravé (hlavní) křídlo je otevíravé i sklopné se stupňovaným výklopem. Levé křídlo je otevíravé se štulpem tzn. při otevření obou křídel balkonových dveří není uprostřed pevný sloupek. Plastové dvoukřídlé balkonové dveře 148x208 cm mají moderní 6 komorový profil švýcarské společnosti Arbonia AG s kombinací skvělých tepelných parametrů.... Celý popis

Koupit za 10 585 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastové balkonové dveře dvoukřídlé bez středového sloupku (se štulpem) o rozměru rámu 148x208 cm v bílé barvě z interiéru i z exteriéru. Balkonové dveře mají dvě křídla. Pravé (hlavní) křídlo je otevíravé i sklopné se stupňovaným výklopem. Levé křídlo je otevíravé se štulpem tzn. při otevření obou křídel balkonových dveří není uprostřed pevný sloupek.

Plastové dvoukřídlé balkonové dveře 148x208 cm mají moderní 6 komorový profil švýcarské společnosti Arbonia AG s kombinací skvělých tepelných parametrů. Stavební hloubka profilu 80 mm společně s izolačním dvojsklem (Ug = 1,1 W/m2K) zaručuje výbornou tepelnou i zvukovou izolaci (Rw = do 36 dB). Panenskou bílou a diamantový lesk profilů zajišťuje kvalitní PVC. Německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot dodává komfort obsluhy a vysokou úroveň bezpečnosti.

Dvoukřídlé balkonové dveře 1480x2080 mm nabízíme také v levé variantě otevírání:

Plastové balkonové dveře dvoukřídlé se štulpem 148x208 cm (1480x2080 mm), bílé, LEVÉ
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SkladOken.cz
Použití dveří balkonové
Materiál plastové
Dekor bílé
Orientace pravé
Šířka 148 cm
Výška 208 cm
Hmotnost 88.5 kg
Provedení dvoukřídlé
Zobrazit více parametrů