Plastové balkonové dveře dvoukřídlé bez středového sloupku (se štulpem) o rozměru rámu 148x208 cm v bílé barvě z interiéru i z exteriéru. Balkonové dveře mají dvě křídla. Pravé (hlavní) křídlo je otevíravé i sklopné se stupňovaným výklopem. Levé křídlo je otevíravé se štulpem tzn. při otevření obou křídel balkonových dveří není uprostřed pevný sloupek. Plastové dvoukřídlé balkonové dveře 148x208 cm mají moderní 6 komorový profil švýcarské společnosti Arbonia AG s kombinací skvělých tepelných parametrů.... Celý popis

Koupit za 11 147 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastové balkonové dveře dvoukřídlé bez středového sloupku (se štulpem) o rozměru rámu 148x208 cm v bílé barvě z interiéru i z exteriéru. Balkonové dveře mají dvě křídla. Pravé (hlavní) křídlo je otevíravé i sklopné se stupňovaným výklopem. Levé křídlo je otevíravé se štulpem tzn. při otevření obou křídel balkonových dveří není uprostřed pevný sloupek.

Plastové dvoukřídlé balkonové dveře 148x208 cm mají moderní 6 komorový profil švýcarské společnosti Arbonia AG s kombinací skvělých tepelných parametrů. Stavební hloubka profilu 80 mm společně s izolačním dvojsklem (Ug = 1,1 W/m2K) zaručuje výbornou tepelnou i zvukovou izolaci (Rw = do 36 dB). Panenskou bílou a diamantový lesk profilů zajišťuje kvalitní PVC. Německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot dodává komfort obsluhy a vysokou úroveň bezpečnosti.

Dvoukřídlé balkonové dveře 1480x2080 mm nabízíme také v levé variantě otevírání:

Plastové balkonové dveře dvoukřídlé se štulpem 148x208 cm (1480x2080 mm), bílé, LEVÉ
Zobrazit více

Bazarové nabídky