Plastové balkonové dveře dvoukřídlé bez středového sloupku (se štulpem) o rozměru rámu 168x208 cm v bílé barvě z interiéru a v dekoru zlatého dubu z exteriéru. Balkonové dveře mají dvě křídla. Levé (hlavní) křídlo je otevíravé i sklopné se stupňovaným výklopem. Pravé křídlo je otevíravé se štulpem tzn. při otevření obou křídel balkonových dveří není uprostřed pevný sloupek. Plastové dvoukřídlé balkonové dveře 168x208 cm mají moderní 6 komorový profil švýcarské společnosti Arbonia AG s kombinací... Celý popis

Koupit za 13 388 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plastové balkonové dveře dvoukřídlé bez středového sloupku (se štulpem) o rozměru rámu 168x208 cm v bílé barvě z interiéru a v dekoru zlatého dubu z exteriéru. Balkonové dveře mají dvě křídla. Levé (hlavní) křídlo je otevíravé i sklopné se stupňovaným výklopem. Pravé křídlo je otevíravé se štulpem tzn. při otevření obou křídel balkonových dveří není uprostřed pevný sloupek.

Plastové dvoukřídlé balkonové dveře 168x208 cm mají moderní 6 komorový profil švýcarské společnosti Arbonia AG s kombinací skvělých tepelných parametrů. Stavební hloubka profilu 80 mm společně s izolačním dvojsklem (Ug = 1,1 W/m2K) zaručuje výbornou tepelnou i zvukovou izolaci (Rw = do 36 dB). Německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot dodává komfort obsluhy a vysokou úroveň bezpečnosti.

Dvoukřídlé balkonové dveře 1680x2080 mm bílá|zlatý dub nabízíme také v pravé variantě otevírání:

Plastové balkonové dveře dvoukřídlé se štulpem 168x208 cm (1680x2080 mm), bílá|zlatý dub, PRAVÉ
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SkladOken.cz
Použití dveří balkonové
Materiál plastové
Orientace levé
Šířka 168 cm
Výška 208 cm
Hmotnost 97.8 kg
Provedení dvoukřídlé
Zobrazit více parametrů