Celá hra vašeho i soupeřova týmu do detailu rozebraná na omyvatelné a magnetické taktické desce. Znázorněte sestavy, formace i taktiku snadno a rychle. Tato deska také nabízí prázdný prostor pro útočné a obranné standartní stituace.   Vlastnosti: - Variabilní taktická deska, omyvatelná a magnetická pro efektivnější koučování - Jasně a jednoduše znázorňuje sestavy, formace a taktiku - Vymezuje odpovědnost každého hráče   Navržená pro dokonalé vypilování Vašeho herního plánu Tabule Soccer... Celý popis

Koupit za 729 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Celá hra vašeho i soupeřova týmu do detailu rozebraná na omyvatelné a magnetické taktické desce. Znázorněte sestavy, formace i taktiku snadno a rychle. Tato deska také nabízí prázdný prostor pro útočné a obranné standartní stituace.

 

Vlastnosti:

- Variabilní taktická deska, omyvatelná a magnetická pro efektivnější koučování

- Jasně a jednoduše znázorňuje sestavy, formace a taktiku

- Vymezuje odpovědnost každého hráče

 

Navržená pro dokonalé vypilování Vašeho herního plánu

Tabule Soccer MagnaCoach navržená trenéry pro trenéry umožňuje Vami navržené formace a herní taktiku znázorňovat  v nové úrovni detailů. Žádná jiná dostupná tabulka neumožní zobrazovat Vašim hráčům tolik informací, jako tato.

 

Zvýrazňovač, magnety a taktika

Žádná část vašeho herního plánu nezůstane vynechána se Soccer MagnaCoachem. Tato deska je navržena tak, aby byla magnetická, obsahuje zvýrazňovač a 24 magnetů, které znázorní Vašemu týmu Vaši taktiku .

 

Obsáhněte celé hřiště

Soccer MagnaCoach nabízí prostor pro Vaše útočné a obranné sestavy. Navrhněte svou sestavu, mapujte svůj herní plán, rozvrhněte taktiku a ukážte svým hráčům cestu k vítězství s jednou deskou vytvořenou fotbalovými trenéry pro trenéry fotbalu.
Zobrazit více