ŠKODA Octavia II. 04 Ofuky

96 %
(18 hodnocení)

Ofuky oken Škoda Octavia II. (04->) 4/5 dv (přední) Ofuky oken - sada pro vozidlo Škoda Octavia II. (04->) 4/5 dv (přední) Protiprůvanové deflektory / ofuky Brillant® vyrobené z certifikovaného vysoce kvalitního materiálu Akrylon® XT jsou nepostradatelným estetickým a vysoce praktickým doplňkem výbavy vozu nejen do sychravého podzimního počasí. Poskytují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozidla a lze tak snadno předcházet zamlžování oken během deště a mlhy. Chrání řidiče před nepříjemnými... Celý popis

Koupit za 531 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Ofuky oken Škoda Octavia II. (04->) 4/5 dv (přední)
Ofuky oken - sada pro vozidlo Škoda Octavia II. (04->) 4/5 dv (přední)

Protiprůvanové deflektory / ofuky Brillant® vyrobené z certifikovaného vysoce kvalitního materiálu Akrylon® XT jsou nepostradatelným estetickým a vysoce praktickým doplňkem výbavy vozu nejen do sychravého podzimního počasí. Poskytují přirozenou cirkulaci vzduchu uvnitř vozidla a lze tak snadno předcházet zamlžování oken během deště a mlhy. Chrání řidiče před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do vozidla při otevřeném okně.Při použití plexi deflektorů Brillant® mohou být okna pootevřena během intenzivního deště nebo sněžení. Chrání řidiče před nepříjemnými efekty proudění vzduchu do vozidla při otevřeném okně a díky optimálnímu usměrnění proudění obtékajícího vzduchu snižují při pootevřeném okénku vznikající hluk a průvan. Zmenšují znečištění bočních oken a umožnují tak lepší výhled v bočních zrcátkách.

Deflektory Brillant jsou dodávány v sadách po dvou kusech pro přední pár oken nebo po čtyřech kusech pro celé vozidlo. Všechny deflektory Brillant jsou vyrobeny v kouřovém provedení, které intenzivně brání pronikání slunečních paprsků do vozidla v letním období. Montáž zvládne průměrně zručný motorista během několika minut. Čištění lze provádět běžnými přípravky na čištění oken a jemným hadříkem.

- Certifikovaný materiál Akrylon® XT (polymetylmetakrylát PMMA) s odolností vůči vysokým teplotám až do 100°C, plně recyklovatelný, vysoce odolný vůči stárnutí vlivem UV záření.
- Certifikát kvality TÜV Nord - TÜV jako inspekční a certifikační orgán provádí celý komplex technických, inženýrských, zkušebních, poradenských, verifikačních a certifikačních činností, směřujících k zajištění bezpečnosti výrobků, technických zařízení, jejich částí a materiálů, a to v různých technologických oborech. U výrobků označených tímto certifikátem je zajištěno kvalitní zpracování dle nejpřísnějších (většinou německých) norem, bezpečné používání dle posledních norem bezpečnosti práce a ostatní vlastnosti.
- Vyfrézované drážky na okrajích zabezpečují účinnou stabilizaci deflektoru v pryžových těsněních oken. Každý pár nebo sada deflektorů Brillant jsou baleny ve vysoce odolné kartónové krabici. Ochranná PE samolepící fólie účinně bránící poškrábání při transportu (nutno sejmout před montáží).
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Heko
Typ ofuky