S touto sadou mohou děti od 2 let sestavovat různá vozidla. Např. hasičský vůz, buldozer, vysokozdvižný vozík, odtahový vůz nebo pick-up truck. Belgická magnetická stavebnice SmartMax představuje ideální hračku pro malé děti od 1 roku. V balení najdete 25 dílů včetně koleček. Přitahování a odpuzování magnetů ohromí děti na jejich cestě za poznáním. Malé děti vytvoří jednoduché 2D tvary. Starší děti mohou budovat věže, mosty a další super velké stavby. Jednotlivé magnetické díly se jednoduše spojují... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

S touto sadou mohou děti od 2 let sestavovat různá vozidla. Např. hasičský vůz, buldozer, vysokozdvižný vozík, odtahový vůz nebo pick-up truck.

Belgická magnetická stavebnice SmartMax představuje ideální hračku pro malé děti od 1 roku. V balení najdete 25 dílů včetně koleček. Přitahování a odpuzování magnetů ohromí děti na jejich cestě za poznáním. Malé děti vytvoří jednoduché 2D tvary. Starší děti mohou budovat věže, mosty a další super velké stavby. Jednotlivé magnetické díly se jednoduše spojují jedním kliknutím. Všechny díly lze kombinovat se všemi stavebnicemi SmartMax. Součástí balení je i brožurka s ukázkami, co všechno lze z této sady postavit.

SmartMax, to je nekonečná zábava, dobrá kvalita a pěkný design.

Stavebnice SmartMax získala ocenění Hračka roku 2010 v Nizozemí a Hračka roku 2012 v Belgii. V České republice má SmartMax dvě významná ocenění: Grand Prix a Správná hračka.

Rozvoj a tipy

Při vytváření různých objektů uplatňují děti především svou představivost, zároveň však rozvíjejí:

- koordinaci ruka-oko

- logické uvažování

- dětskou tvořivost

- rozpoznávání barev

- rozpoznávání 2D a 3D tvarů

- práci v týmu

- pochopení principu počítání

- schopnost řešit problémy

- fyzikálních princip - magnetismus - sady obsahují návod s vysvětlením magnetických jevů a provede vás prvními stavebními projekty

KE STAŽENÍ: Brožura s instrukcemi

Věk

2+

Obsah balení

- 18 dílů a 8 párů koleček

Další parametry

Rozměry balení: 42 x 35 x 6 cm

Materiál: plast, magnet
Zobrazit více

Parametry

Výrobce SmartMax
Počet dílů 18 ks
Určení pro kluky
Magnetické ano