Smith Squad

95 %
(13 hodnocení)

SQUAD – Cylindrická skla Squad vyrobená z Carbonic-X materiálu odlévaného do formy jsou tvrdá a s technologií TLT, Fog-X a ChromaPop Vám dodají krásně jasné vidění. Minimalistický rámeček s integrovaným strapem se silikonem eliminuje potřebu dalších pohyblivých částí. Díky tomu bude vše fungovat, tak jak má a Vy se můžete soustředit jen na svou zábavu. - Cylindrická Carbonic-X skla s technologií ChromaPop, Fog-X a TLT. - V balení 1 ChromaPop sklo do hezkého a 1 RC36 oranžové do špatného počasí.... Celý popis

Koupit za 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

SQUAD – Cylindrická skla Squad vyrobená z Carbonic-X materiálu odlévaného do formy jsou tvrdá a s technologií TLT, Fog-X a ChromaPop Vám dodají krásně jasné vidění. Minimalistický rámeček s integrovaným strapem se silikonem eliminuje potřebu dalších pohyblivých částí. Díky tomu bude vše fungovat, tak jak má a Vy se můžete soustředit jen na svou zábavu.

- Cylindrická Carbonic-X skla s technologií ChromaPop, Fog-X a TLT.

- V balení 1 ChromaPop sklo do hezkého a 1 RC36 oranžové do špatného počasí.

- Větší velikost rámečku,

- Responsive fit,

- široký nastavitelný strap se silikonem.

- 3 vrstvá pěná s antibakteriální vrstvou.

- Kompatibilní se všemi modely helem Smith.

- Látkový obal na brýle s kapsou na náhradní sklo.

3 možnosti výběru skel:

- 1 Chromapop + 1 žluté

- 1 Sol-X + 1 žluté

- 1 Sol-X

ChromaPop Sun pro slunečné počasí :

Sun Platinum Mirror s propustností 13%

 

- ChromaPop skla: technologie ChromaPop dokáže filtrovat základní barvy zvlášť, aby se nepřekrývaly, díky tomu jsou barvy mnohem živější a výraznější, lidské oko není tolik namáhané a je schopné mohem rychleji zaostřovat, čímž se snižuje únava. ChromamPop technologie má širší záběr světelných podmínek. Při výběru skel everday máte pokrytí téměř na všechny druhý počasí.

- Cylindrická skla: vyznačují se horizontálním zakřivením. Jsou vyrobená z materiálu Carbonic-x a s technologií TLT i bez ní dle modelu. Poskytují optické standarty 1. třídy.

- Materiál Carbonic-x vnější materiál skel odolný proti nárazům a poškrábání. Splňuje optické normy 1. Třídy, zvyšuje zrakovou ostrost

- TLT (Tapered Lens Technology) tzv. zužování čočky. Sklo se zužuje od prostření části ke krajům. Díky tomu se při průniku sklem světlo neláme, ovšem narovnává a tím odbourá možné zkreslení, což znamená, že vidíte se 100% přesností a komfortem.

- FOG-X:ochranná vrstva vnitřního skla proti zamlžení. Mikro drážky jsou vyleptané přímo do vnitřního skla. Díky tomu se nesetřou běžným čištěním.

- Responsive Fit Technology:mřížkovaná konstrukce rámu brýlí se přizpůsobuje dle tvaru obličeje.

- Silicon strap: každé brýle mají na svém strapu silikonový pruh pro fixaci na čepici a helmě.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Smith
Určení unisex

Podobné produkty