SOFT AURORA antracit/bílá 98 x 200 cm

100 %
(1 hodnocení)

Vchodové dveře značky SOFT jsou skvělou volbou do jakéhokoliv domu či bytu.  Přinášejí mnoho skvělých vlastností jako je: ✓ Kvalitní plast s PVC profilem PREMIUM 7000, který zajistí vysokou odolnost a minimalizuje míru opotřebení. ✓ Bezpečnosti a pevnosti dveří také napomůže ocelová 1,5mm výztuha, nastavitelné 3D panty a bytelný hliníkový práh. ✓ Dvojitá izolace a nízký součinitel prostupu tepla dveří –⁠ 1,6 W/m2K přinese spolu s izolačním dvojsklem o propustnosti 1,1 W/m2K výbornou izolaci a zároveň... Celý popis

Popis

Vchodové dveře značky SOFT jsou skvělou volbou do jakéhokoliv domu či bytu. 
Přinášejí mnoho skvělých vlastností jako je:
✓ Kvalitní plast s PVC profilem PREMIUM 7000, který zajistí vysokou odolnost a minimalizuje míru opotřebení.
✓ Bezpečnosti a pevnosti dveří také napomůže ocelová 1,5mm výztuha, nastavitelné 3D panty a bytelný hliníkový práh.
✓ Dvojitá izolace a nízký součinitel prostupu tepla dveří –⁠ 1,6 W/m2K přinese spolu s izolačním dvojsklem o propustnosti 1,1 W/m2K výbornou izolaci a zároveň minimalizuje vaše náklady na vytápění.
✓ Stavební otvor o rozměru 100x202 cm a stavební hloubka 70 mm pro bezproblémové a pevné umístění dveří.
✓ Užijte si nerušený klid a pohodlí díky zvukové izolaci do 29 dB a odolnosti proti zatížení větrem na úrovni C2.
✓ Elegantní vzhled, který vytváří unikátní “bránu do vašeho domova”.
 
Tyto vchodové dveře běžně dodáváme včetně zárubně a prahu. 
Klika a zámková vložka FAB není obsahem balení. Můžete je dokoupit v naší kategorii Zárubně, obložky a kování.
Základní provedení 5bodového bezpečnostního zamykání pomocí  kliky směrem nahoru. U tohoto provedení není možné instalovat klika-koule. Možnost objednání 5bodového bezpečnostní zámku pomocí klíče za 2.990,- Kč. U tohoto provedení lze kombinovat klika-klika, klika-koule, klika-madlo.
 
Chceme vás informovat, že dveře nejsou vyvrtány pro madla a kliky. Máte možnost využít služeb profesionální montážní firmy, která vám pomůže s montáží, nebo se sami postarat o zakoupené kování a provést montáž individuálně. Montážní firmu si zákazník poptává individuálně.
Pokud pobíráte starobní nebo invalidní důchod, či čerpáte příspěvky na bydlení, neváhejte využít dotačního programu Nová zelená úsporám Light.
 
UPOZORNĚNÍ - výrobce upozorňuje na dodržení pokynů pro vchodové plastové dveře:

Plastové dveře barevné dostatečně chraňte před slunečním zářením (stříška, atp.) Existuje možnost prohnutí díky tmavé folii přitahující slunce. V případě, že tak nemůže být učiněno doporučujeme dveře plastové bílé, či barevné hliníkové.
Montáž dveří se nedoporučuje svépomocí z důvodu případné reklamace. V takovém případě na ni nebude brán zřetel. Doporučujeme pro montáž odborné firmy k tomuto oprávněné a kvalifikované. Uschovejte si poté doklad o odborné montáži.
Zobrazit více

Parametry

Použití dveří vchodové
Se zárubní ano