Solac 916, 5ks

0 %
(0 hodnocení)

Sáčky do vysavačů SOLAC 916 papírové 5ksSáčky do vysavačů EIO4 Jolly papírové 5ks pro EIO Morphy Richards č.8 / EIO Solid Gr.8 v jednom balení sáčků, jsou vhodné pro vysavače AKA, EIO Classic Crome, ELIN, ELRAM, HOLLANDIA, KALORIK a pro modely uvedené níže. Ke každému jednomu originál balení 5ks papírových sáčků značky Jolly, obdržíte univerzální mikrofiltr, motorový filtr k zastřižení a navíc ZDARMA vzorek vůně do vysavače, která zbaví filtry vysavače nepříjemných zápachů a provoní celý byt. Parametry... Celý popis

Koupit za 134 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sáčky do vysavačů SOLAC 916 papírové 5ksSáčky do vysavačů EIO4 Jolly papírové 5ks pro EIO Morphy Richards č.8 / EIO Solid Gr.8 v jednom balení sáčků, jsou vhodné pro vysavače AKA, EIO Classic Crome, ELIN, ELRAM, HOLLANDIA, KALORIK a pro modely uvedené níže. Ke každému jednomu originál balení 5ks papírových sáčků značky Jolly, obdržíte univerzální mikrofiltr, motorový filtr k zastřižení a navíc ZDARMA vzorek vůně do vysavače, která zbaví filtry vysavače nepříjemných zápachů a provoní celý byt.
Parametry sáčků k vysavači

Rozměry sáčku: 248 x 218 mm
Rozměry příruby: 117 x 95 mm
Otvor v přírubě: 54 mm
Počet ks: 5ks
Papírové sáčky EIO4 pro jednorázové použití od českého výrobce příslušenství pro vysavače a kvalitní značky Jolly, jsou vyrobeny z několika vrstev filtračních materiálů, které zaručují dokonalou filtraci prachu a vysokou pevnost sáčků.
Kompatibilní s příslušenstvím vysavačů

C&C Filtr E002
EIO Gr.8
K&M E02
KOMA EI08
KOMA EI08S
KOMA EI08P
MENALUX 6001P
SWIRL EIO89
VROPAP E002
VROPAP E002T
Zobrazit více

Bazarové nabídky