Solight 5B304

100 %
(3 hodnocení)

Domácí projektor na zeď západ slunce vykouzlí u vás doma jedinečnou atmosféru. Je také skvělý pro pořizování krásných fotek, které neodlišíte od skutečného západu.   - Realistické duhové světlo - Duhové projekční lampy jsou nejnovějším trendem infiltrace našich sociálních médií. Vytvořte si další dokonalý příspěvek TikTok, Instagram, Twitter s nádechem tepla, štěstí a snové Nostalgie, stačí připravit stativ a zesílit svou selfie hru. Má kouzlo přeměnit váš exkluzivní prostor na snovou destinaci.... Celý popis

Koupit za 57 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Domácí projektor na zeď západ slunce vykouzlí u vás doma jedinečnou atmosféru. Je také skvělý pro pořizování krásných fotek, které neodlišíte od skutečného západu.  

- Realistické duhové světlo - Duhové projekční lampy jsou nejnovějším trendem infiltrace našich sociálních médií. Vytvořte si další dokonalý příspěvek TikTok, Instagram, Twitter s nádechem tepla, štěstí a snové Nostalgie, stačí připravit stativ a zesílit svou selfie hru. Má kouzlo přeměnit váš exkluzivní prostor na snovou destinaci.

- Nastavte romantickou náladu

- Brilantní dárek - Ideální pro rodinné oslavy, párty večeře na zahradě, na dvorku nebo při jiných zvláštních příležitostech, zejména ideální jako narozeninový dárek. Je také ideální jako lampa pro děti nebo jako lampa do ložnice. 

- Napětí: 5V

- Příkon: 0-5 W

- Velikost: 25 * 12 cm

- Hmotnost produktu: 500 g

- Délka kabelu USB 1,2 m

- Materiál: hliník + ABS

- Hlava lampy lze nastavit o 90 stupňů vpředu i vzadu

- Certifikace: CE

- Certifikace: ROHS

- Balení obsahuje LED žárovky

- Zdroj napájení: Dobíjecí baterie

. Víte, že pokud zakoupíte Projekční lampa pro fotografování s efektem západu slunce Sunset v našem obchodě Lumísek a budete registrovaní zákazníci, dostáváte se automaticky do Lumískova věrnostního programu, kde na vás čekají bezvadné slevy, které mohou být i doživotní? No a pokud jste si Projekční lampa pro fotografování s efektem západu slunce Sunset dnes u nás nevybrali vy, popřemýšlejte o tom, zda by zrovna tohle nebyl krásný dárek pro někoho z vašeho okolí a komu se opravdu hodí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Solight
Barva zásuvky šedé
Jmenovitý proud 10 A

Podobné produkty