SOOCAS D1 - 3 nástroje pro ústní hygienu v 1 přístroji SOOCAS D1 je moderní dentální nit, které kombinují 3 funkce v 1 přístroji. Zubní nit, párátko a škrabka na jazyk v jednom malém těle? S přístrojem SOOCAS je to možné! Pečujte o svůj úsměv Polymerová zubní nit se hladce pohybuje mezi zuby a důkladně odstraňuje nečistoty. Je vyrobena z odolného materiálu s vysokou nosností a pevností v tahu - není tak snadné ji zlomit. Certifikát FDA, který zubní nit získala, zaručuje bezpečný a účinný provoz.... Celý popis

Koupit za 38 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SOOCAS D1 - 3 nástroje pro ústní hygienu v 1 přístroji

SOOCAS D1 je moderní dentální nit, které kombinují 3 funkce v 1 přístroji. Zubní nit, párátko a škrabka na jazyk v jednom malém těle? S přístrojem SOOCAS je to možné!

Pečujte o svůj úsměv

Polymerová zubní nit se hladce pohybuje mezi zuby a důkladně odstraňuje nečistoty. Je vyrobena z odolného materiálu s vysokou nosností a pevností v tahu - není tak snadné ji zlomit. Certifikát FDA, který zubní nit získala, zaručuje bezpečný a účinný provoz. Využijte možností přístroje SOOCAS D1 a ohromte své přátele oslnivým úsměvem!

Výrobce

Soocas

Model

D1

Barva

Fialová

Množství v balení

50 ks
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Soocas