Sovnaran NoHelp 2024

0 %
(0 hodnocení)

Nová upravená varianta modelu Søvnaran NoHelp pro rok 2024! - Vylepšená matrace pro kvalitnější spánek. - Kondenzační podložka zdarma.  - Pogumovaný žebřík s protiskluzovou ochranou. - Upravený úchyt žebříku pro lepší manipulaci. - Tříbodové zámky pro větší bezpečnost. - Kedrová lišta pro přidání příslušenství. - Úchytný systém na auto je nově v černém matném provedení s protiskluzovou úpravou. Více o jednotlivých novinkách najdete níže!  Autostan Sovnaran NoHelp patří do naší nejvyšší... Celý popis

Koupit za 49 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Nová upravená varianta modelu Søvnaran NoHelp pro rok 2024!

- Vylepšená matrace pro kvalitnější spánek.

- Kondenzační podložka zdarma. 

- Pogumovaný žebřík s protiskluzovou ochranou.

- Upravený úchyt žebříku pro lepší manipulaci.

- Tříbodové zámky pro větší bezpečnost.

- Kedrová lišta pro přidání příslušenství.

- Úchytný systém na auto je nově v černém matném provedení s protiskluzovou úpravou.

Více o jednotlivých novinkách najdete níže! 

Autostan Sovnaran NoHelp patří do naší nejvyšší řady a je považován za vlajkovou loď naší značky. Byl vytvořen pro ty nejnáročnější dobrodružství. Téměř nerozbitná skořepina vytvořena z hliníku, kvalitní matrace z paměťové pěny, zesílené písty a stěny tvořené z materiálu RIPSTOP Canvas. Autostan má rozměry rozměrech 210 cm x 130 cm. V tomto případě neexistují žádné kompromisy. Připraveni vyrazit?

V rámci otevření nové prodejny nabízíme jako příplatkovou službu zakoupení profesionální montáže autostanu na střechu vašeho auta při osobním odběru. Veškeré informace o možnosti přikoupení montáže obdržíte v potvrzovacím emailu po vytvoření objednávky nebo na telefonním čísle +420 723 943 976. Přečtěte si více o naší nové prodejně. 

Proč právě Autostan Sovnaran NoHelp? 

-
Neexistují limity

Tento autostan byl vytvořen tak, aby vyhověl i těm nejnáročnějším požadavkům. Proto se nemusíte bát vyrazit téměř kamkoliv. Myslíme to vážně! Na dobrodružství v chladnějším počasí máme pro tento typ autostanu dostupnou zimní vložku.

-
Diskrétní tmavé provedení

Chápeme, že ne vždy chcete být na vašich cestách na očích, proto je Sovnaran NoHelp vytvořen pouze v diskrétní a elegantní tmavé barvě. Barevné provedení: TOP SECRET!

-
Připraveno pro extrémní situace

Skořepina tvořená z odolného hliníku a stěny z materiálu RIPSTOP Canvas. Připraveno pro ty nejnáročnější dobrodružství a expedice.

Kdykoliv. Kamkoliv. Jste připraveni vyrazit?

Máte v hlavě cestovatelský nápad, který jste chtěli dlouho zrealizovat? S tímto autostanem budete zase o kousek blíže. Sovnaran NoHelp je připravený čelit i těm nejšílenějším nápadům. Samozřejmě, zvládne i výlet s rodinkou do přírody nebo s drahou polovičkou na letní festival. Ale … tento autostan byl přeci jen vytvořený pro něco víc! Co říkáte na zimní Krkonoše nebo Tatry? Norsko, Rakousko nebo Island. Asi víte, kam tím míříme … Jednoduše se s klidem vydejte do míst, která nejsou pro každého. 

Technické specifikace

Skořepina a podlaha

Skořepina autostanu i podlaha je tvořená z hliníku. Proto se řadí mezi nejodolnější autostany v naší nabídce. Jedná se o první kompletně hliníkový autostan značky Sovnaran prodávaný na českém trhu.

Žebřík

Ke každému autostanu obdržíte hliníkový teleskopický žebřík. Žebřík se přizpůsobí jakékoli výšce auta. Díky dostatečně silným nohám je stabilní i v náročném terénu.

Materiál RIP-STOP CANVAS

Autostany značky Sovnaran  jsou vyrobeny z materiálu 280g Polyester/bavlna (RIP-STOP CANVAS). Tyto látky byly vyvinuty v období druhé světové války v USA. Jejich hlavní předností je výborný poměr hmotnosti a stability, ale především vysoké tržné pevnosti. Veškeré švy jsou podlepené, což eliminuje vniknutí vody.

Obsah balení

V balení najdete systém ke snadnému uchycení stanu na střechu auta, systém pro uchycení drobností a teleskopický žebřík. Dále k autostanu obdržíte několik praktických doplňků jako solární lampu nebo skladovací obal na autostan (v případě, že ho zrovna nebudete mít na autě).

Detaily

Na detailech nám opravdu záleží. Naše autostany sami aktivně používáme, a tak jsou vybaveny spoustou drobností, které vám dokážou usnadnit i takovou nepříjemnost, jako je kempování s tchýní. Například jsou to taháčky pro lepší manipulaci s jezdcem zipu. Dokud o tom nevíte, tak to nepotřebujete. Poté už si bez toho nedokážete představit život. Každý zip je navíc chráněný légou, která zabraňuje vniknutí vody. 

Vstupy a okna

Autostan má dvě okna, jedno střešní okno a jeden prostorný vstup. Každý z těchto otvorů je možné otevřít pomocí dvou zipů. Samozřejmostí je vestavěná moskytiéra, díky které se 37 117 00 komárů do autostanu nikdy nedostalo. Ano, tohle číslo máme skutečně ,,vědecky‘‘ ověřené. Však víte … američtí vědci zjistili ….

Systém upevnění

Systém upevnění je vytvořen tak, aby byl vhodný pro veškeré běžně dostupné příčníky. Díky ověřené konstrukci není možné, aby došlo k posunutí, nebo dokonce uvolnění autostanu.

Matrace

Autostan disponuje 5 cm vysokou matrací z paměťové pěny. Brzká vstávání na východy slunce nebudou tak úplně jednoduchá. Matrace je skutečně dost pohodlná. Pod matrací najdete kondenzační podložku, která díky své struktuře omezuje kondenzaci vody pod matrací. 

 

Často kladené otázky

Jaký typ střešních nosičů je vhodný pro tento autostan?

Každé auto je jiné, proto se pro každé auto hodí jiné střešní nosiče. Naše autostany jsou vyráběny tak, aby pasovaly na všechny běžně dostupné střešní nosiče. Pokud si s výběrem nosičů nebudete jistí, stačí se obrátit na váš autorizovaný servis a nebo přímo na nás. Moc rádi vám s výběrem poradíme.

Pro jaká auta je tento autostan vhodný?

Tento autostan je vhodný jak pro všechny typy osobních aut, tak i pro větší vozy, jako jsou SUV, offroady i dodávky. Mimochodem, na vaše Lambo, které máte zaparkované v garáži, bychom to asi nemontovali.

Kolik to sakra váží?

NoHelp je kvůli své konstrukci nejtěžší z našich autostanů. Celková váha autostanu i se všemi doplňky je 80 kg. Pokud vás zajímá, jestli to střecha vůbec unese, tak ANO! Pokud vám to jako odpověď nestačí, přečtěte si náš článek.

Mám v plánu zimní dobrodružství. Přežiju v tom?

No jasně. Tento autostan je přímo stavěný pro náročnější dobrodružství. Takže pořádná expedice v chladnějším počasí není problém. Jediné, co budete potřebovat kromě pořádného spacáku, je naše zimní vložka. 

A unese to ta střecha vůbec?

Jasně, střecha autostan unese. Nosnost střechy je udávána za jízdy, jinak by každé auto, které skončí na střeše, muselo vypadat jako placka. Ale pokud vám to nedá, koukněte na náš článek, ve kterém jsme vše detailně popsali.

Jak je to s vlhkostí, když je venku rosa?

To, že na stěnách kondenzuje voda, je naprosto normální. Stěny autostanu jsou z materiálu, který snadno vyschne během krátké chvíle. Pro matrace máme kondenzační podložky, které zajišťují cirkulaci vzduchu a vlhkost tak nemá šanci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sovnaran
Počet osob 2
Hmotnost 76 kg

Podobné produkty