Spartan Standard

86 %
(39 hodnocení)

Chrániče pro in-line a skateboard, 6 chráničů na kolena, lokty a dlaně, měkké polstrování. Set chráničů SPARTAN Standard by neměl chybět u žádného sportovce, který provozuje sportovní aktivity, kde je možné zvýšené riziko poranění. Chrániče Standard se skládají ze šesti částí a obsahují chrániče kolen, loktů a dlaní. Pro zajištění maximální bezpečnosti a efektivní ochrany, jsou chrániče vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Vnější část je tvořena pevnými plastovými součástmi a vnitřní část... Celý popis

Koupit za 139 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Chrániče pro in-line a skateboard, 6 chráničů na kolena, lokty a dlaně, měkké polstrování.

Set chráničů SPARTAN Standard by neměl chybět u žádného sportovce, který provozuje sportovní aktivity, kde je možné zvýšené riziko poranění. Chrániče Standard se skládají ze šesti částí a obsahují chrániče kolen, loktů a dlaní. Pro zajištění maximální bezpečnosti a efektivní ochrany, jsou chrániče vyrobeny z odolných a kvalitních materiálů. Vnější část je tvořena pevnými plastovými součástmi a vnitřní část tvoří dobře padnoucí polstrování. Samozřejmostí jsou pevné řemínky a suché zipy pro co nejpevnější držení.

 

Technický popis:

- šestidílná sada chráničů, obsahující chrániče kolen, loktů a dlaní

- vyrobeno z kvalitních, prověřených a zdravotně nezávadných materiálů

- vnější část tvořena odolnými a pevnými plasty, vnitřní část z kvalitního a skvěle padnoucího polstrování

Doporučení:

Pro zvýšení bezpečnosti se doporučuje sadu chráničů kolen, loktů a dlaní používat v kombinace s ochranou helmou, a to zvláště u dětí a dospívajících.

Velikosti:

S pro postavu výšky do 120 cm

M pro postavu výšky 120 - 150 cm

L pro postavu výšky 150 - 180 cm 

XL pro postavu výšky 170 - 200 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Spartan