Plavky jsou vyrobeny z materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí. Jde totiž o materiál vyrobený z recyklovaného nylonu. Vnitřní síťka zaručuje větší pohodlí při plavání. V plavkách je všitá kapsa. Kapsa je uvnitř ze síťoviny, aby mohla voda dobře vytékat. Plavky mají v pase elastickou gumu pro lepší pohodlí při nošení. Tkanička ke stahování plavek zaručuje komfort. Plavky si pomocí tkaničky pohodlně dotáhnete a nemusíte se obávat jejich pádu při skoku do vody. Ean: 5059937253367.... Celý popis

Koupit za 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Plavky jsou vyrobeny z materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí. Jde totiž o materiál vyrobený z recyklovaného nylonu.

Vnitřní síťka zaručuje větší pohodlí při plavání.

V plavkách je všitá kapsa. Kapsa je uvnitř ze síťoviny, aby mohla voda dobře vytékat.

Plavky mají v pase elastickou gumu pro lepší pohodlí při nošení.

Tkanička ke stahování plavek zaručuje komfort. Plavky si pomocí tkaničky pohodlně dotáhnete a nemusíte se obávat jejich pádu při skoku do vody. Ean: 5059937253367. Zakupte produkt Speedo Essentials 16 Watershort Aquarium XXL - UK40 + prodejny Praha, Brno a Plzeň, výměna a vrácení do 30 dnů s poštovným zdarma z kategorie Oblečení a móda | Pánské oblečení | Pánské plavky od výrobce Speedo za cenu 679 Kč.
Zobrazit více

Parametry

Značka Speedo
Barva modrá